TZL Yönetim Danışmanlığı tarafından 2010 yılında kurulan Château,

Fransız eğitim sisteminin tüm dinamiklerine hakim, başta Galatasaray Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin alanında kabul görmüş en iyi lise ve üniversitelerinden mezun, genç, dinamik ve alanında tecrübeli öğretmen kadrosu ile beraber yola çıktığı kişilerle başarıya koşmak amacıyla kurulmuştur.

Başta Fransız okulları için olmak üzere geliştirdiğimiz özel programlar ile,

öğrencilerin kalabalık kitle dershanelerinde aldıkları eğitim ve düzensiz özel ders programlarıyla yakalayamadıkları başarılarına ulaşmalarını sağlamak amacıyla yola çıktık. 10 senelik deneyimimizde İNOVATİF eğitim anlayışını benimsedik.
Çok dillilik bilincini ve öğrenme merakını arttıracak materyalleri sevdirerek sunduğumuz yenilikçi ve yaratıcı eğitim sistemimizle öğrencileri bilişim çağına hazırlıyoruz.
Öğretmenlerimiz sadece, Galatasaray Üniversiteli akademisyenler ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmekte olup, danışmanlık hizmetimiz ise alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız tarafından temin edilmektedir.

Château Ailesinin Güçlü Kadınları

Neden biz?

Velilerimizin Görüşleri

“Kızım Ada için pratik yoldan hızla derslerine takviye oldu. Özel ders istemedi, eve hoca istemedi, eksiklerine destek için Château’yu tercih etti. Değişen ihtiyacına göre derslerini programladı. Abla-Abi sıcaklığında, zaman kaybetmeden, arkadaşlarıyla eğlenerek eksiklerini tamamladı. Her sınavdan önce Château’nun whatsapp destekli takibi, ek çalışması ve motivasyonu sayesinde benim de üstümden yük kalktı. Teşekkürler Château”
Berna Laçin Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“İki çocuğumuz Château'da eğitim aldı bu yıl. Her ikisi de farklı Fransız liselerinde okumalarına karşın eğitmenler konulara hakim. Okul dışı iyi bir takviye olanağı sağlıyor. Başarıyı arttırıyor. Kadro çok genç ve bu da belki gençlerin birbirleriyle iletişiminde pozitif rol oynamakta. Çocuklar kendilerini iyi hissediyorlar ve rahat ifade edebiliyorlar. Abla-abi ilişkisi. Yeri de çok merkez, okullarımızın yakınında rahat ulaşılabilir. Gelecek yıl da devam etmeyi planlıyoruz.”
Mine Özkan Notre Dame de Sion 10. ve Saint Benoît 10. Sınıf Velisi
“2 yıl önce Galatasaray Ortaokulu'nda okuyan oğlumun Fransızca derslerine takviye için tercih ettik Château'yu. Oğlum bu iki yılda inanılmaz bir ilerleme kaydetti ve fransızca derslerine olan ilgisi arttı. Bu durum okuldaki öğretmenlerinin de dikkatinden kaçmadı. Öyle ki Okullararası fransizca etkinliklerinde kendi okulunu başarıyla temsil etti. Oğlumuz Château ile birlikte Fransizca'ya kendi başına da nasıl çalışacağı konusunda bilinçlendi. Veli olarak, her dersten sonra çocuğumun performans durumu ve ilerleme kaydetmesi için gerekli tüm bilgilendirmeler yapıldı. Konusunda uzman eğitimcileri, profesyonel, sistemli, kurumsal eğitim anlayışlarıyla ve en etkili öğretim teknikleri ile Château İstanbul'da ki tüm Fransizca eğitim alan öğrenciler için başarıya gidilecek yolda kesinlikle tavsiye edebileceğim tek adres.”
Seza Arıca Galatasaray Lisesi 9. Sınıf Velisi
``İkiz oğullarım Robertove AntonioSaint Michelve SaintePulchérieLisesi Hazırlık Sınıfı’na 2014 yılında başladıklarında onlara genel anlamda tüm derslerinde yardımcı olacak bir kurum ararken CHATEAU ile karşılaştım. Ecem Hanım ile yaptığım ilk toplantıda doğru yerde olduğumu hemen anladım. Kendim de fransızekolünden olduğum için fazla detaycı, titiz ve beklentileri yüksek bir veli olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Châteauher anlamda tüm beklentilerimi karşıladı. Akademik olarak çocuklarım her okul dönemini üstün başarıyla tamamladılar. Châteauonlara dershaneden öte her sorunlarını paylaşacakları bir yuva oldu. Ecem Ablaları, Ceyda Ablaları ve Aybike Ablaları onları akademik olarak çok yükseğe taşıdılar ve onlarla hep gurur duydular. BaştaEcem Hanım olmak üzere tüm Château Ailesine sonsuz teşekkürler.``
Nathalie Sökmen Saint Michel & Sainte PulchérieVelisi, 2014-2018 Yılları Arası
``Lise dersleri fransızca olunca, bir de fransızcayı lise hazırlıkta öğrenince, Château Dershanesinin desteğinden kızım çok faydalandı. Sadece notları yükselmedi aynı zamanda dersleri daha çok sevmesini sağladı. Château ‘da öğrencilerin rahat edeceği, sıcak bir ortam var, iletişim çok iyi, kızım çok memnun kaldı.``
Dr Özlem Kaya Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Gerek öğrenci takibine verdiğiniz önem gerekse de öğrenciye olan pozitif yaklaşımınız hem veli hem de öğrenci açısından çok kıymetli. Birlikte geçirdiğimiz kısa süre içinde Ece' ye çok şey kattınız. Her şey için teşekkür ederiz.``
Zeynep Bars GSÜ İç Sınav Hazırlık Programı Velisi
“Château eğitim kurumu ile bu sene tanıştık. Öncelikle kızımın memnuniyetini görmek önemliydi benim için. Severek gitti derslerine. Öğretmenler de yönetim kadrosu da son derece profesyoneller. Sıcak, pozitif tutumlarıyla aynı zamanda disiplini elden bırakmadan öğrencilerine birer abla/ağabey duyarlılığı ile yol gösteriyorlar. Verilen eğitimin kalitesi üst düzey. Sonuçların adım adım takipçisi olmaları ve geribildirimlerle veliyi sürece dahil etmeleri bakımından da ayrıca memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.”
Sevinç Kepkep Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“Değerli Château Öğretmenlerimiz, bu senemiz derslerin sayıca çok ve sınavların zor olduğu bir sene oldu. Ben anne olarak çok heyecanlandım ve endişelendim. Öğrencimiz Alara'nın ise morali ise şaşılacak kadar iyiydi, çünkü Château’da öğretmenleriyle her istediğinde görüşebilmesi, ders programının saatlerini değiştirmekte yardım ve esneklik göstermeleri onu çok motive etti. Sınav ve ödevlere hazırlanırken önerileri, yanlış varsa düzeltmeleri eksik varsa tamamlamaları sınav projeleri ortaya koymaları. Ve devamında takip ve sorgulama yapmaları ve bir sonraki sınav için alt yapı hazırlamaları öğrencimizi başarıya götürdü. Çok şükür bu zor seneyi beklediğimizin üzerinde bir ortalamayla bitiriyoruz.

Sevgili öğretmenlerimiz; Hepinizin emeğine sağlık çok teşekkür ediyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız biz sizi çok seviyoruz hepinize v saygı duyuyoruz. Sizler Alara'ya hem öğretmen hem de ablalar oldunuz. Sonsuz teşekkürler. 🙏``

Esra Özarpacı Galatasaray Lisesi 11. Sınıf Velisi
``Gerek mesleki, gerekse sosyo-kültürel hayatta en büyük eksikliğini hissettiğim şey, ikinci hatta üçüncü bir lisanımın daha olmamasıdır. Bu nedenle kızımın eğitiminde, toplumsal algıların aksine en başta yabancı dil eğitimine ilgi gösteriyorum. Büşra henüz 10 yaşında, masa başında zaptedilmesi zor bir oyun çocuğu ama öğretmenimiz Tulu Hocamızın tecrübesi ve desteği ile hiç ama hiç sıkılmadan her hafta derslerine keyifle gitti ve onu can kulağı ile dinledi 🙂 Dahası Fransızca oyun oynayan iki iyi arkadaş bile oldular. Üstelik sadece haftalar sonra bile kendine olan güveni arttı ve evde sıkıștığımız anlarda bize ufak tercümeler bile yaptı 🙂 Kurum bu konuda oldukça tecrübeli, dahası çok disiplinli ve güvenerek küçük çocuğunuzu teslim edip kapıdan çıkıp gidebilirsiniz. İyi ki sizleri tanıdık. Tekrar görüşmek üzere :)``
Sevgili öğretmenlerimiz; Hepinizin emeğine sağlık çok teşekkür ediyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız biz sizi çok seviyoruz hepinize ve saygı duyuyoruz. Sizler Alara'ya hem öğretmen hem de ablalar oldunuz. Sonsuz teşekkürler. 🙏``
Dr. Seda Yıldırım Çocuk Hekimi, Châteaukids Programı Velisi
“Merhabalar. Château eğitim kurumları Şaşkınbakkal Şubesi ile mart ayında tanıştık. Saint Benoît Lisesinde hazırlık okuyan kızım Deniz Ülkü 2. dönemde çok zorlanmış ve notları hızla düşüş göstermişti. Bir arkadaşı sayesinde Gizem öğretmenle çalışmaya başladı ve çok kısa bir sürede hem derslerinde hem de özgüveninde inanılmaz bir artış yaşadı. Haftada iki gün ders almasına rağmen sınav dönemlerinde öğretmeni haftanın tüm günleri kursa gelmesini istedi ve zamanını ve emeğini seferber ederek gerekirse gece geç saatlere kadar çalıştırarak kızımın notlarını hızla yükseltti. Gizem öğretmenimiz Deniz’in güçlü ve zayıf yönlerini, nasıl motive edeceğini o kadar iyi ve doğru kavradı ki Deniz bu ağır programa koşarak katıldı. Ayrıca endişeli anne-babaya da her dersten sonra geri bildirim vererek bize yol gösterdi. Elinize, çabanıza sağlık. Ağustos’ta liseye hazırlıkta buluşup devamında uzun soluklu desteğinizle Deniz’in çok başarılı olacağına inancım tam. Binlerce teşekkür.”
Nazan Ülkü Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
“Oğlum, hazırlık sınıfında, Château ile çalışmaya başladı. Hazırlık sınıfında oluşan sağlam Fransızca temeli ile Lise 1. Sınıfta tüm derslerde zorlanmadan yüksek başarı elde etti. Château için her öğrenci özel ve tek, özellikle sınav öncesi dönemlerdeki yoğun takip, geribildirim ve motivasyonları ile sınavlara çok rahat hazırlandı. Tüm öğretmenlerimize destekleri için çok teşekkür ediyoruz.”
Gülnur Baykurt Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Sevgili Château’nun birbirinden tatlı, sıcak, deneyimli hocaları ile çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Bir o kadar profesyonel, bir o kadar içten, bir o kadar empatisi yüksek kalabilmeniz çok çarpıcı. Oğlum oldukça doyurucu akademik kazanımlarının yanında çok değerli ablalar abiler de kazandı sayenizde. Sizi ve tüm ekininizi tebrik ediyorum. Daha epey birlikte yol alacağız çünkü artık biliyoruz ki bir kez Château’lu olan, her zaman Château’lu kalıyor. İyi ki varsınız 🙏En içten sevgilerimizle``
Dr. Canan Sunay Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“Ecem Hocama ve Berk'e emeği geçen bütün öğretmenlerine çok teşekkür ederim... Gösterdiğiniz ilgi, emek için, aktardığınız pozitif enerji için çok çok teşekkür ederim... İyi ki bu kurumla tanıştık 😊Gelecek yıl yine başarı ve umutları paylaşmak dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyor sevgilerimi gönderiyorum.”
Hülya Karamustafa Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Değerli Château Öğretmenlerimiz, Oğlum Batu 7 yaşında olup hiçbir Fransız okuluna gitmemesine rağmen iki senedir sizlerle eğitim görüyor. Şu anda hem Fransızca konuşuyor hem de Fransızca okuyup yazmaya başladı. Bu gelişimi bizi çok mutlu ediyor. Bu arada Buse Öğretmenimize ve sevgili Ecem Hanım’a da çok ama çok teşekkür ediyoruz. Artık bizim için bir aile oldunuz. Herhalde üniversiteye kadar sizinleyiz :)``
Dr. Serap Çetiner Châteaukids Programı Velisi
“Château eğitim her anlamda beklentimizin üzerinde bir eğitim sunmakla kalmadı, pedagojik yaklaşımı ve her biri kendi konusunda yetkin, mesleklerinin yüz akı öğretmenler ve yöneticilerle çalışma fırsatı da verdi. Fransızca gibi öğrenmesi diğerlerine görece zor bir dili arkadaş ortamındaymışçasına sevdirerek öğretten tüm ekibe kalpten teşekkür ederiz.”
Dr. İdil Vedia Evcimen Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
“Değerli Château Eğitim Yetkilileri, Okula destek programlarınız, yetkin öğretmenlerin öğrencilere arkadaşça yaklaşımı ile çok verimli olmaktadır. Gençlerimiz samimi bir ortamda kendilerinin sevildiğini hissederek ders tekrarı yapabilmektedir. Fransız okullarının müfredatına uygun şekilde yaptırılan çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz. Sevgiler”
İpek Alkanlı Saint Michel 10. Sınıf Velisi
Kızım Berfin’in motivasyon topladığı, severek gelip gülerek oynayarak pratik yaparak Fransızcasını pekiştirdiği o muhteşem kurum. Gizem Öğretmen ve Ayla Öğretmen’in güler yüzü, sabrı ve destekleri için minnettarım. Kızım onlar sayesinde zorlandığı Fransızca derslerinde artık zorlanmıyor. Derse geleceği günleri iple çekiyor. Biz de dert olan bu yükü omuzlarımızdan alan Château Eğitim’e teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Bu uzun yolda hep bizlerle olmanız dileğiyle. Sizi seviyoruz.
Sezin Bağrıyanık Özel Küçükprens İlköğretim Okulu 4.Sınıf Velisi
Château, eğitime bir bütün olarak yaklaşır. Akademik, koçluk ve geri bildirim anlamında iki yıldır mükemmel yardım aldığımız Ecem Hanım ve eğitimci kadrosuna çok teşekkür ederim. Château sorun çözer.”
Yeşim Mollaoğlu Notre Dame de Sion 11. Sınıf Velisi
``Château Eğitim kadrosu ile 3 yıldır beraberiz. Bizim için çok zorlu geçen hazırlık sınıfını atlatmamızda ve sonraki yıllarda oğlumun Fransızca da ilerlemesinde Ecem hanım ve diğer öğretmenlerimizin kimi zaman öğretmen, kimi zaman abla ve kimi zaman arkadaş olarak yaklaşımlarının ve bizlerle her daim iletişim kurmalarının büyük rolü oldu. Teşekkürler Châteaueğitim, teşekkürler Ecem Hanım ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize.``
Deniz Koç Saint Joseph 11. Sınıf Velisi
``Tüm yıl boyunca Yiğit'e son derece titizlikle ve özenle yaklaştığınız ve derslerine ilgisini arttırdığınız için sonsuz teşekkürler``
Elif Pekyener Galatasaray Lisesi 10. Sınıf Velisi
``Değerli yönetim ve deneyimli eğitim ekibi ile ögrenciye özel programlarıyla, en önemlisi de başarıyla yönetilen veli-ögrenci koordinasyonuyla ögrencilerini başarıya götüren bu ekibe ve Ecem Tezel’e çok teşekkürler``
Akçay Özcan Galatasaray Lisesi Mezunu 7 Senelik Öğrencimizin Velisi
``İlgisini sadece öğrencinin aldığı dersle sınırlı tutmayan, sınav takvimini takip ederek diğer derslerle ilgili de desteğini esirgemeyen güzel kadronuza çok teşekkür ederiz.``
Berna Yamak Galatasaray Lisesi 11. Sınıf Velisi
“Sizlerle iki yıldır beraberiz. Gerek derslerdeki gerekse bizlerle olan ilginiz için çok teşekkürler. Yağmur’daki ilerleme ve bunun getirdiği başarı sizlerin işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesi. İyi ki varsınız. Sizleri seviyoruz Château Ailesi”
Özlem Can Galatasaray 9. Sınıf Velisi
``Sevgili Château Ailesi, başarı odaklı bitmez tükenmez enerjiniz , hep daha iyiye olan açlığınız, kesintisiz ve özenli takibiniz, olumlu-olumsuz her duruma uygun hızlı ve aktif çözümleriniz için çok çok teşekkür ediyoruz.. Yol arkadaşımız olduğunuz için gerçekten şanslıyız, iyi ki varsınız ve bizimlesiniz.. Sevgiler``
Nilüfer Hatipoğlu Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Sizlere çok teşekkür ederim. Özellikle Lena Hocamıza. Hepiniz çok ilgili ve kibardınız. Çok hoş görülüydünüz. Eğitiminiz de çok iyiydi. Kızım da hepinizi çok sevdi. Tam bir yıldır her hafta sizdeydi .. Büşra’nın Fransızcasına çok katkınız oldu.``
Emine Obut Notre Dame de Sion Mezunu
``Galatasaray Lisesi Pasaj Hazırlık ve 9.sınıf branş destek çalışmalarınız sayesinde sorunsuz bir eğitim dönemini geride bıraktık. Abi ve Ablalarımızın eğitim ve moral destekleri, sürekli takip sistemi ve sınav dönemleri gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.``
Aygen Erman Galatasaray Lisesi 10. Sınıf Velisi
Sevgili Şato Ailesi, Fransız lisesinin eğitim sürecinde Fransızca dil ve branş derslerinde sağladığınız ek akademik çalışmalar bizler için çok değerliydi. Okul programlarını yakından takip ederek eş zamanlı yürüttüğünüz etüt programlarınız ve karışık ergenlik sürecini dikkate alan bireysel yaklaşımlarınızla kızımızın okul başarısısınaoldukça büyük katkı sağladınız ve dün gururla kızımızın mezuniyetini kutladık. Şatonun genç, güzel ve dinamik ekibine tüm emekleri için içtenlikle teşekkür ederiz! Sevgilerimizle``
Elif – Nedim – İrem Bayraktaroğlu Saint Benoît 12. Sınıf Velisi
``Öncelikle sizlerle karşılaştığım için çok memnunum. Her konuda, insanca ve çözümleyici bir anlayışla yaklaşımınız, kızımla ve benimle kurulan iletişimi güçlendirmiştir. Bu nedenle Châteaubizim için sadece bir kurs değil, her zaman merhaba diyerek girebileceğimiz bir yerdir 😊``
Olcay Erçöçen Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Lise de sayısal derslerin Fransızca olmasından dolayı ders takviyeleri için ChâteauEğimi tercih ettik. Fransızca ve sayısal derslerini çok yukarıya taşıdığını gördük. Abi abla sisteminde çok sıcak ve samimi ortamı sayesinde oğlum da çok severek derslere katıldı. Her şey için başta ChâteauEğitimin kurucusu Ecem Hanıma, Emre abimize ve ismini sayamadığım bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.``
Songül Kaya GS Lisesi 9. Sınıf Velisi
``Kızım Zeynep Su, bu yılın ikinci döneminde sizlerle birlikte çalışma fırsatı buldu. Bu kısa zaman dilimi içerisinde çok çabuk adapte oldu ve maksimum fayda sağladı. Sizlerin de cana yakın, samimi takipçi ve destekçi yaklaşımınız, ayrıca her birini özel özel hissettirmeniz çok kıymetliydi. Her şey için teşekkür ederim. Seneye görüşmek dileğiyle Sevgiler.💐``
Sibel Uçan Notre Damede Sion 10. Sınıf Velisi
``Hazırlık sınıfında okul programına destek amaçlı olarak Château’yutercih kararımızın haklılığını her zaman hissettik. Hem çalışma düzenini sağlaması hem de motivasyon açısından oğlumun üzerinde çok etkiniz oldu. Ayrıca sınav öncesi destek çalışma programları ile sınavlarına çok rahat hazırlandı. Buradaki sıcak ortamında öğrenciler üzerindeki etkisinden bahsetmeden geçemem. Sonsuz teşekkürler.``
Gökhan Gökçe Notre Damede Sion Hazırlık Sınıf Velisi
``Öğrencisinin her zaman yanında olan Châteauile tanıştığımız için çok mutluyuz. Güzel bir iletişim içinde, esnek öğretim saatleriyle ve her zaman yanımızda olduğunu hissettiren tutumuyla kızımı destekleyen tüm ekibinize içtenlikle teşekkürlerimi sunarım.``
Oya Tamtekin Aydın Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Öncelikle böyle güzel bir ekip kurduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim. Öğrenciyi sıkmadan arkadaşça çok yakından takip etmeniz başarılarını arttırmaları da çok yardımcı olduğuna inanıyorum. Sizlerin de başarılarınızın devamını dilerim. Yeni dönemde görüşmek üzere.``
Elif Sümer Saint Benoît 10. Sınıf Velisi
``Château ile ilgili görüşlerimiz gayet olumlu, ben kendi adıma şunu söyleyebilirim ki ben öğrenciye gösterilen ilgiden ve takipten çok memnun kaldım. Eğitimcileriniz bir öğretmenden öte ayni zamanda abilik ve ablalık yaptılar ki bence bu motivasyon açısından da çok önemliydi. Özellikle Ceyda hanımın detaylı geri bildirimleri için de çok teşekkür ediyorum.``
Burçak Işık Notre Damede Sion 10. Sınıf Velisi
``Gerçeği söylemek gerekirse genç, profesyonel ayrıca gayet motive bir ekip olduğunuzu düşünüyorum.. Bu özelliklerinizi yitirmeden üzerine yapacağınız pozitif eklemelerle daha da kökleşeceğinizi tahmin ediyorum. yarattığınız bu marka değerini arttırarak kalıcı olsun dilerim..``
Celal Ökten Saint Joseph 10. Sınıf Velisi
``12. sınıfta kızımın Galatasaray Üniversitesi iç sınavları için bire bir ders aldığı Château Eğitim Kurumlarından çok memnun kaldık. Hocaların gençlerle olan pedagojik iletişimi, disiplinleri, öğretme kabiliyetleri çok başarılıydı. Hiçbir sorun yaşamadan kızımın çok mutlu olarak gittiği ve çok fayda gördüğü bir eğitim kurumu oldu. Gönülden herkese tavsiye ederim.``
Zeynep Kuroğlu Sainte Pulchérie 12. Sınıf Velisi
``Benim için en önemlisi Naz’ın isteyerek ve severek gelmesiydi. Hocalarınız çok ilgilendi ve takip etti. Önümüzdeki yılda sizlerle olmaktan mutlu olacağız.``
Zeynep Atay SAJEV 10. Sınıf Velisi
Yeğenim Zeynep 6.sınıfa kadar NDS ortaokulunda okudu. Okulun evimize çok uzak bir noktaya taşınma kararı ile ayrılmak zorunda kaldık. Lise eğitimini İngilizce ağırlıklı eğitim veren İstek Fen Lisesi’nde aldı. Fransızca eğitimini dışardan destek almak için güvenilir, alanında iyi bir öğretmen bulmak için arayış içine girdik. Bu süreçte bir matematik öğretmen arkadaşım, öğrencisinin Château’yagittiğini veli ve öğrencisinin çok memnun kaldığını söyledi. Ben de yeğenim Zeynep’i ikna ederek deneme dersine getirdim. Zorla getirdiğim Zeynep, dersten çok mutlu çıktı. Yıl boyunca her cumartesi günü ,saat 10.30 dersini kaytarmadan geldik. Burcu Hocasını ve Château’yuçok sevdi. Ben de veli ve fizik öğretmeni olarak, kurumu çok ciddi ,aynı zamanda samimi ve içten buldum. Yeğenim Zeynep, öğretmenimiz sayesinde B2 sınavını başarı ile verdi. Her şey için çok teşekkür ederim.. Bir öğretmen ve bir veli gözü ile yürekten tebrik ediyorum sizleri..
Neslihan Altun DELF Programı Öğrencimizin Velisi / Fizik Öğretmeni
``Gizem Öğretmenimiz ile tanışmamız, oğlumuz Arda’nın öğrenim yaşamının gerçekten zor günlerinde, biraz da şansının yardımıyla geçen yıl oldu. Arda başarılı bir çocuktur ama Fransız okulunun hazırlık sınıfında yeterince düzenli çalışamadı, inanması zor ama 49 ile bütünlemeye kaldı, geçen bütün yaz, Gizem Öğretmen imiz; öncelikle aileden biri gibi, bir ablası gibi yakın ve içten ilgisiyle, titiz öğretmenliği ile, bir yasam koçu gibi ilgilenmesi sayesinde, Arda’nın düzenli olarak Fransızca çalışmasını ve bütünlemede 70 ile geçmesini sağladı. Bu başarı bizim için neredeyse imkansız gibi duruyordu ama Gizem Öğretmenimiz sayesinde başardık. Lise 1. sınıfta da Fransızca öğretmenliği , bilim dersleri ve yaşam koçluğu desteğini almaya severek isteyerek devam ettik. Gizem Öğretmenimize ve ekibine şükran borçluyuz... Sevgi ve Saygılarımızla``
Dr. Asuman Sevük ve Dr. Ahmet Refik Turgut Saint Benoit 9. Sınıf Velisi
``Öncelikle bu güzel ekibe çok teşekkür ediyorum. Kızımın bu yıl hazırlık senesi olması ve hiç Fransızca temeli olmaması nedeni ile endişeliydik. Châteauailesiyle ise okulun ilk haftası tanışmış olduk. Genç ekibi, profesyonel eğitim metotları ile kızım her dersten yüzü gülerek gelerek derste yaptıklarını büyük bir memnuniyetle anlattı. Biz ebeveynler olarak çocuklarımızı mutlu görmek her şey demek.

Çocuklarımızın yüzünde gülümseye sebep oldukları, Fransız Dili’ni en iyi şekilde öğrettiklerinden dolayı Châteauailesine tekrardan teşekkür ederim... İyi ki varsınız! Biz de lise bitene kadar ailenin bir ferdiyiz..``

Elif Makas Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Değerli Château Ailesi Yaklaşık 3 yıldır beraberiz ve kendimizi evimizde hissettiğimiz çok güvenilir bir kurumsunuz . Fransız okullarında okumamamıza rağmen sayenizde Batu Fransızca okur yazar hale geldi . Şu an 8 yaşında ve Fransızca konuşabiliyor. Başta Sevgili Ecem Hanım’a , değerli Buse Öğretmenimize ve Ceyda Hocamıza teşekkürü borç biliriz iyi ki varsınız. Emeklerinize ve yüreğinize sağlık....Daha nice yıllara inşallah ...``
Dr. Serap Çetiner Châteaukids Programı Velisi
``Merhabalar, biz bu sene sayenizde derslerde hiç sorun yaşamadık. Çok istekli ve mutlu bir şekilde verdiğiniz eğitim ve ivme ile seneyi çok güzel bir şekilde bitirdik. 3 yaş büyük aynı okulu bitiren bir kızım daha var onda daha çok özel ders ile takviye yapmıştık. Bu sene Cansu da sizin eğitiminizi görünce keşke sizinle daha önce tanışsaydık diye düşündüm. Bütün hocalarımıza verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler...``
Çiğdem Yavuz Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Galatasaray Ortaokulunda okuyan kızımıza eğitim yolculuğunda eşlik ettiğiniz ve seviyesinin gelişiminde katkıda bulunduğunuz İçin teşekkür ederim🙏

Alan bilgisine hakim kurumunuzda sizlerden destek gördüğümüz için, her konuda her an tam donanımlı doküman , arşiv ve internet ortamında da öğrenme ve tekrar sağlayan hizmetlerinizden de fayda sağladığımız İçin çok teşekkürler! Bu yolculukta her zaman birlikteyiz❤``

Banu Doğan Galatasaray Ortaokul 8. Sınıf Velisi
``9. sınıf için tüm Fransızca dersler için destek alabileceğimiz bir hoca arayışındayken, ChâteauEğitim ile tanıştık. Bu desteğin fazlası olarak motivasyon, disiplin, koçluk gibi çocuğumuza pek çok fayda sağlayan güzel bir sene geçirdik . Geçen yaz tatilini endişelerle geçirmişken bu sene içimiz daha rahat bir tatil dönemine giriyoruz. Teşekkürler Château Eğitim!``
Begüm Öner Saint Michel 9. Sınıf Velisi
``Çok başarılı, oldukça dinamik ve her zaman takipte olan ekibinizle ve değerli öğretmenlerinizle gayet verimli bir sene geçirdik. Veli takip sistemi ise bize bu süreçte oğlumuzun genel durumu ve başarı grafiği ile ilgili çok yardımcı oldu. Birlikte tamamladığımız eğitim yılındaki emekleriniz için çok teşekkür ederiz, önümüzdeki senelerde de tekrar görüşmek dileğiyle.``
Ebru Yalçınkılıç Saint Joseph 10. Sınıf Velisi
Château ile 10. Sınıf 2. dönem tanıştık ve keşke daha önce tanışsaymışız dedik. Ali Hoca sayesinde oğlum Fizik ve Kimya notlarını yükseltti ve her cumartesiyi iple çekti. Umuyorum 11.sınıfta da birlikteliğimiz devam eder. Sevgi ve Saygılarımla
Müphem Yaman Saint Benoit 10. Sınıf Velisi