Château’yu bize kuzenimiz önerdi. Pierre Loti’de okuyan kuzenimiz Château’nun rehberliği ile GSÜ Bilgisayar Mühendisliği’ni kazandı.
Geçen yaz kapılarını çaldığımızda 2 senelik matematik ve Fransızca planlaması yaptılar ve yoldaşlığımızın ilk senesini tamamladık. Ben de kesinlikle tavsiye ederim, hem kurucusu Ecem Hanım hem de kızıma her hafta ders veren Ceyda Hocam son derece profesyonel çalışıyorlar. Hersey organize,planlı, önceden belli. Tam benim istediğim gibi. Önümüzdeki sene de GSÜ hazırlık çalışmalarına beraber devam edeceğiz. Ceyda Hoca’ya, kızımızın sadece akademik başarısıyla değil, motivasyonu ve ruhuyla ilgilendiği için de kocaman bir teşekkür borçluyuz. Gerçekten sevgisi ve yüreğiyle çalışıyor. İşini bilen ve severek yapan bir kurum Château 🩷🌸
Zeynep Eskitoros Charles De Gaulle Lisesi Première Sınıfı Velisi
Oğlumun eğitimine destek için Château ile tanıştık ve iyi ki de tanıştık! Profesyonel, özverili, ilgili ve sıcak yaklaşımlarıyla derslere çok büyük katkı sağladılar. Sınavlar öncesinde esnek bir şekilde ders günlerini ayarladılar, ek sorularına her zaman destek oldular. Whatsapp üzerinden sınavlar ve quizler öncesi paylaştıkları örnek sınavlar çok faydalı oldu.
Gizem Hanım, Özgür Bey, Burcu Hanım, Uğur Bey’e ve tüm öğretmenlere emekleri için çok teşekkür ediyoruz.
Burcu Altınok Saint Joseph 9.Sınıf Velisi
Hazırlık senesi zor bir dönemden geçerken tavsiye üzerine Château’nun kapısını çalmıştık, iyi ki de öyle yapmışız. Destekleri hem oğluma hem bize ilaç gibi geldi. Sevgili Gizem hocamız ve diğer tüm branş öğretmenleri son derece özverili bir şekilde çalıştılar, olmuyor galiba dediğimiz noktadan bizi döndürüp bu günlere getirdiler. Château’nun tüm öğretmenlerine minnettarım, bu vesileyle hepsine tekrar tekrar teşekkür ederim.
Selda Paçal Saint Benoît Lisesi
Château Eğitim’e Fransızca diline olan ilgim ve sevgim sebebiyle 1 sene önce tamamen bağımsız bir şekilde ve sıfırdan başlamıştım. Tahmin ettiğimden çok çok daha geliştiğimi düşünüyorum, bütün ilgi ve sabırlarına teşekkür ediyorum tüm hocalarımın❤️ Bu kadar profesyonel olup aynı zamanda bir o kadar da aile gibi hissettiren başka bir kurum yoktur sanırım. Tekrar çok çok teşekkür ederim herkese, bir sonraki dönemde görüşmek üzere
Yağmur Eroğlu YTÜ Kimya Bölümü Öğrencisi
Château Eğitim’in ismini daha önce de duymuş olmama rağmen tanışma ve çalışma fırsatını bu sene yakaladık. Öğrencim adına faydalı olma ihtimali ile kayıt yaptırmıştım. Beklediğimden çok daha yararlı olduğunu geçen 9 aylık sürede gördüm. Özellikle sınıfta arkadaşları ile ders çalışmak birebir dersten daha etkili olmasını sağladı. Derslerin yüz yüze ve derslikte olması konsantrasyonunu kolaylaştırdı. Bunun neticesinde stresi azaldı, öğrenme performansı ve kendine olan güveni gelişti.
Buradaki ders çalışma tekniği diğer derslerindeki sınav sonuçlarına faydalı olarak yansıdı. Ayrıca veli-öğretmen bilgilendirme sistemi ile her daim durumunu yakından takip edebilmek veli olarak içimi rahatlattı.
Tüm ekibe çok ama çok teşekkür ederim. Yeni dönemde tekrar görüşmek üzere.
Sevinç Karamete Galatasaray Lisesi 10.Sınıf Velisi
Sevgili Château ailesi;

Passage sınavı için verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Sınava son on gün kala gibi kısa bir sürede harika bir hızlandırılmış program yaparak, sınavı geçmemize destek oldunuz. İlginiz, özveriniz, samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz…

Binnur Öztürk Galatasaray Lisesi Pasaj Programı Velisi
Değerli Château ailesiyle Demir 3. sınıftayken tanışmıştık. Nereden, nasıl destek alırız diye araştırırken Ecem Hanım ve Ceyda Hanım başta olmak üzere hepsi birbirinden özel ve kıymetli Château ekibi birer abla ve ağabey olarak karşıladı bizi. O günden beri yolumuz her kesiştiğinde hem samimi hem profesyonel ekibi ile güzel saatler geçti. Eminim bizim gibi nice öğrencinin de hayatlarından geçtiler ve geçmeye devam edecekler. Sevgilerimle….
Didem Ginlik Galatasaray Lisesi Pasaj Programı Velisi
Château Eğitim ile lise hazırlık bütünleme sınavları döneminde referans yolu ile yollarımız kesişti. Kurumu incelediğimde tecrübeli eğitim kadrosu, öğretmen ve yöneticilerin Frankofon kültüründen gelmesi ve başarı derecesi beni cezbetti. Yaz dönemi 2 ay doping programına yazıldık. Öğrenci ile iletişimleri, takip sistemleri, ders çalışma disiplini ve motive yöntemleri ile başarılı bir şekilde sınavı geçtik. İhtiyacımız olduğu zaman öğretmenlere ve yönetim kadrosuna ulaştık ve sorularımıza dönüş aldık. Kızımın kendine güveni geldi ve Fransızca’yı sevmeye başladı.
9.sınıfta da tabi ki kursa devam ediyoruz. Tüm öğretmenlere sevgilerimi sunarım.
Ahu Mutlu Saint Benoît Hazırlık Bütünleme Programı Velisi
Château Eğitim ile tanışmamız oğlum bütünleme sınavına kaldığı için sıkıntılı bir süreçte gerçekleşti. Ancak Ecem Hanım ve sevgili öğretmenlerimiz, oğlumun eksik yönlerini sakin ve etkin bir sekilde görüp, onun gelişimine yardım ettiler. Stres yönetimini de başarılı bir biçimde yaptılar ve oğlumun sınavda başarılı olmasını sağladılar. Bu süreçten sayelerinde Fransızca ve sınav performansı konularında çok daha özgüvenli çıktık, emeği geçen ögretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.
Mustafa Saygın Aziz Saint Benoît Hazırlık Bütünleme Programı Velisi
Château Eğitim ile kızım 6.sınıftayken tanıştık. O zamandan itibaren bizim için acil yardım butonu oldular. Başımız derslerle ne zaman sıkışsa hep kapılarını çaldık, başka alternatifler aramadık çünkü her seferinde Château'dan çok memnun ayrıldık. Güler yüzlü yönetici ve öğretmenleri sayesinde, kızım hep severek katıldı derslere. Okulda işlenen müfredata, sınav konularına, sınav tarihlerine kadar her şeye çok hakimler ve öğrenciyi derslere ve sınavlara çok iyi hazırlıyorlar. Kafama takılan her türlü soruya çok kısa sürede cevap alabiliyorum. Bir veli olarak hem kendim hem de çocuğum için güvenle kapısını çalabileceğim bir kurumun olması çok rahatlatıcı.
Teşekkürler Château Eğitim
Nevin Terzi Galatasaray Lisesi Hazırlık Sınıfı Velisi
Benim için oldukça profesyonel bir ekip var. Her türlü sorunumuz en kısa sürede çözüme ulaştırıldı. Çocuğumun böyle bir kurumda eğitim alması bizim için büyük şans oldu. Başta Burcu Hanım olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bu sene de sizlerle birlikte eğitimimize devam etmeyi umuyor ve başarılar diliyorum.
Mehtap Tekin Notre Dame De Sion 11.Sınıf Velisi
Château Eğitim Kurumları’nın Fransızca dersler verdiğini ve büyük oğlum için tam da bize gerekli olan kurum olduğunu farkettim . Çok kaliteli öğretmenler ile çok güzel bir yol aldık . Hızlı çözüm üreten , her zaman yanımızda hissettiğimiz bu kuruma sonsuz teşekkür ederim . Herkese tavsiye ederim.
İsmet Taner ODTU 12.Sınıf Velisi
``Sevgili Château ailesiyle tanışalı 4 yıl oluyor. Büyük oğlum Saint Benoît’da Lise 1’e başladığında hem Fransızcasını daha kısa sürede geliştirmesini sağlamak hem de derslerine destek olabilmek için bir arayışımız vardı. Oğlumun okul arkadaşlarından aldığımız referans ile aramıştık Château’yu. Büyük oğlum, ilk 2 yıl boyunca Fizik, Matematik ve Fransızca sonraki 2 yılda da Matematik dersleri için devam etti. 4 yıl boyunca hem aldığı derslerin not ortalamasına hem de analitik gelişimine olumlu etkisini deneyimledik. Ayrıca, düzenledikleri ‘deşarj seansları’nın da oğluma, anne- baba- öğretmenlerinin dışında uzman birine kendisini anlatma anlamında çok faydalı olduğunu gözlemledim. Bu sebeplerden dolayı, geçtiğimiz okul yılında Saint Michel Hazırlık’ta olan küçük oğlum için de Château’dan destek aldık ve Lise 1’de de almaya devam edeceğiz. Öğretmen kadrosunun deneyiminin fark yarattığını belirtmek isterim. Ayrıca, grup derslerinde çocukların birbirlerinden öğrenmesinin iyi bir kazanım olduğunu düşünüyorum. Château’nun hem yönetimi hem de uzman öğretmenleri her zaman sorularımızı cevapladı, hızlı geri dönüş aldık. Kendilerine hissettirdikleri güven için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.``
Şehnaz Bulak Saint Michel Hazırlık Sınıfı & Saint Benoît 12.Sınıf Velisi
``Sevgili Ecem hanım, kıymetli Emre, Ali, Ceyda, Bersu Hocalarımız ve tüm Château ekibi , 9. sınıfta sizinle başlayan yolculuğumuz bu yıl bitti. 4 yıldır verdiğiniz tüm emekleriniz, destekleriniz için ne kadar teşekkür etsek az. Hocalarınız çocuklara eğitimin yanısıra abi, abla gibi her zaman destek oldular. İyi ki yollarımız kesişti, iyi ki 9. sınıfta hemen sizinle çalışmaya başladık. Kurduğunuz düzenli ders sistemi, sınav öncesi sınav takvimine göre organize ettiğiniz tekrarlarınız çocuklara düzenli çalışmayı alışkanlık olarak kazandırdı ve hatta alıştıkları bu sistemin üniversite hayatlarında çok işe yarayacağını düşünüyoruz. Sizlere çok teşekkür ediyor, sevgiyle hepinizi kucaklıyoruz.``
Pınar Polatkan Notre Dame De Sion 12. Sınıf Velisi
Château Eğitim Kurumu ile, eğitim ve danışmanlık hizmeti dolayısıyla tanıştık.
Son derece profesyonel, samimi, güçlü, özverili kadrosu ile sürecimizde çok rahat ettik.
Kurumun her bir üyesi; bizim için öğretmen, mentör, abla, ağabey oldular.
Tüm sorularımız cevap buldu, tüm sıkıntılarımız giderildi.
Eğitim ailemiz olan Château Eğitim Kurumu'nun her biri birbirinden değerli üyesine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
İyi ki varsınız....
Semra Çetinkaya Charles de Gaulle 12. Sınıf Velisi
Kızımın üniversite hazırlık sürecinde, öncelikli hedeflerinden olan Galatasaray Üniversitesi sınavına yönelik hazırlık çalışmalarında Château çok yararlı oldu. Sınavın biçiminin öğretimi ve başarı performansının nasıl attırılacağı konusunda ne kadar tecrübeli ve etkin bir kurum olduklarına ait düşüncelerimiz, elde ettiğimiz sonuçla da pekişmiş oldu. Birebir destekleri sayesinde GSÜ’de istediği bölümlerden birine giren kızıma vermiş oldukları destekten dolayı tüm ekibe çok teşekkür ederim.
Ayla Hacıkamiloğlu Saint Michel Lisesi 12.Sınıf Velisi
Oğlum Kaan, geçen yıl Saint Benoît Lisesi’ne kayıt olunca biraz endişeliydim çünkü Kaan, evde ders çalışmayı sevmeyen bir çocuk ve Fransızca da zor bir dil. Çalışmadan nasıl yapacak diye endişelenirken, tavsiye üzerine Eylül ayında Château’ya başlattık. Tüm okul dönemi boyunca Château’nun sayesinde özellikle sınav zamanı yaptırdıkları ek dersler ve çalışmalarla evde çok fazla ders çalışmadan hazırlık sınıfını başarı ile tamamladı Kaan. Tüm Château ekibine ve oğlumun öğretmenlerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Bilge Köroğlu Saint Benoît Lisesi Hazırlık Sınıfı Velisi
Burak Bora Anadolu Lisesi Fransızca bölümü mezunu olan kızım Elif Deniz YILMAZ GSÜ İç Sınavı’nda 4.asil olarak Hukuk Fakültesini kazanmıştır. Emeği geçen başta Zeliha öğretmen, Mert öğretmen ve Gizem Hanım’a teşekkürlerimi iletiyorum. Château ailesi olarak başarılarınızın devamını diliyorum.
Lale Kaçar Yılmaz Burak Bora Anadolu Lisesi 12.Sınıf Velisi
Değerli Château Eğitim Kurumu, kızım F ransız okulunu kazandığında pandemi sebebi ile hazırlık sınıfında online eğitim almak zorunda kaldı. Fransızcasını geIiştirmek amacıyla 9. sınıfta Florya’da bulunan Château Eğitim şubesine başvurduk. Bizi Burcu hanim karşıladı. İlgisi, aIakası ve bilgisiyle bizi kendisine hayran bıraktı. Kuruma karşı oIuşan güven duygumuzla kızımı kuruma kaydettirdik. YıI boyunca her hafta Fransızca ders!erine katıldı. Bize her ders sonunda geri bildirimlerle dönüş yapıldı. OkuIdaki Fransızca sınavlarında başarısı yukarıya doğru tırmandı. Bu kurum kızımın ikinci evi gibi oldu. Kafasına takılan her soruyu Burcu Hanım ve öğretmenler sabırla ve sevgiyle cevapladılar. Ayrıca Fransa’da yaz kursu konusunda yardımlarını istediğimiz Burcu Hanim her konuda bizden biIgisini, deneyimlerini ve desteklerini esirgemedi, Bir insan kendi çocuğu ile nasıl ilgilenirse, içtenlik ve sevgiyle kızımla iIgiIendi. Tüm emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim.
Sırma Ustaaramoglu Kara Saint Benoît 9.Sınıf Velisi
2020 yılı Ekim ayında deneme dersiyle başladığımız serüvende Burcu Hanım ve ekibinin desteklerini hep yanımızda hissettik. Pozitif, yapıcı ve çözüm odaklı ilerleyen Château ailesi ile tanıştığımız için çok mutluyuz. Kızıma bu zorlu pandemi süreci ve sonrasında da akademik anlamda son derece profesyonel yaklaştıkları gibi abla-ağabey olarak da yaklaşmayı ihmal etmediler. Kızımın Burcu Hanım ve öğretmen arkadaşlarına yazdığı mesaj aslında dönem boyunca hissettiği duyguları sanırım iyi özetliyor: “Öncelikle bir türlü geri dönüş yapamadığım quizler için:), sonrasında ise her daim, saat ve gün fark etmeksizin, yardımcı olduğunuz için, beni hep güler yüzle karşıladığınız için ve en değerlisi de yanımda her zaman bir abla/abi gibi durduğunuz için gerçekten ne kadar teşekkur etsem az🤍 tekrardan, bütün sene ve her şey icin çok çok çok tesekkur ederim. İyi ki hepinizle tanışabilme şansına sahip oldum.
Tülay Aslan Notre Dame De Sion 9.Sınıf Velisi
Sevgili Château Ekibi,
2020 yılında Fransızca kursu arayışı sırasında sizlere tesadüfen rastladım. Kızım 6. Sınıfa yeni geçmişti ve Covid başlamıştı. Château Florya Şubesi den Burcu Hanım ile tanıştık. Kurumun yaklaşımı, profesyonel ekibi ve olağanüstü yetenekli öğretmenleri ile eğitime başladık. Ekibin öğrenci takibi, psikolojik desteği, başarısını yükseltecek adımları atması ve mentörlük vermesi gerçekten çok başarılı. Tüm kurum çalışanlarına ve Selin Öğretmenimize, Kızıma vermiş olduğu/nuz eğitim ve her türlü desteğine/ize emeklerine teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalın.
Nilgün Eber Galatasaray Lisesi 9.Sınıf Velisi
Château Florya şubesi ile tanışıklığımız bir arkadaşımızın tavsiyesi ile 8.sınıfta oldu, iyi ki de olmuş.Lise iç geçiş sınavı öncesi yoğunlaştırılmış bir programla aldığımız dersler sayesinde oğlum hazırlığı atladı.Şube yöneticimiz ve öğretmenlerimiz; daima çözüm odaklı, ihtiyaca göre program yapan, gençlere abla-abi sıcaklığı ile yaklaşan çok donanımlı eğitmenler. Oğlum Notre-Dame de Sion’a başlayıp ders desteğine ihtiyacı olduğunu bizimle paylaşınca memnuniyetimizden dolayı ilk çaldığımız kapı gene Château oldu. 9. sınıfta düzenli olarak Fen-Matematik ve ihtiyaca göre arada Fransızca dersleri aldı. Yıl boyunca dersler hep verimli ve çok keyifli geçti.
Bu sayede oğlum okul notlarını yükseltmek dışında sağlam bir temel oluşturdu.
Eksiği olduğunda etüt ve istediği zamanda hemen ek dersler planlandı.
Her ders sonrası öğretmenlerimizin yaptığı detaylı geri bildirimler hepimiz için yol gösterici oldu.
Her konuda fikir danıştığımız şube yöneticimiz Burcu Hanım’a, öğretmenlerimiz Özlem öğretmene ve Bersu öğretmene emeklerinden dolayı gönülden teşekkür ediyoruz.
Biz 10. sınıfta da Château’ya kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Umarım ihtiyacı olan herkesin Château ile yolları kesişir.
Pınar & Hakan Erişken Notre Dame de Sion 9. Sınıf Velisi
Cheatâu eğitim kurumlarıyla 2021 Eylül ayında tanıştık. Oğlum Doruk Saint Benoit lisesinde 9. sınıfa başlarken referans sonucunda deneme dersi almaya karar vermiştik.
Kurumun Florya Şubesinde Burcu Hanım bizlerle yakından ilgilenerek yabancı olduğumuz okul sistemiyle ilgili tüm sorularımızı detaylı şekilde cevapladı. Kendisi ve ögretmenleri ilk görüsmeden itibaren oğluma da müthiş bir enerji ve motivasyon kattılar. Deneme dersi sonunda o kadar memnun kalmıştık ki sadece fransızca matematik değil biyoloji, kimya ve fizik derslerinden de ders almaya karar verdik.
Bir yıl boyunca aldığı Fransızca derslerde oğlumun başarısında Burcu Hanım ve ekibinin her dersi yakından takiplerinin (ödev, sınav, örnek soru çözümleri ve ek dersler) çok büyük katkısı oldu. Burcu Hanım ve ögretmenlerimize çok teşekkür ederiz.
Burcu İricioğlu Saint Benoit 9. Sınıf Velisi
Siz değerli yöneticilerin ve öğretmenlerin her daim güler yüzlü ve ilgili tavrı sayesinde kızımın Fransızca'ya olan öğrenme isteği ve merakı arttı. Eğitimli ve nitelikli öğretmenlerin özverili çalışmaları beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı.
Çok teşekkür ederiz.
Gizem Hanım ile Nil Hanım’a her türlü desteği ve tüm eğitmenlerine emekleri için çok teşekkür ederiz.``
Pınar Coşar Notre Dame de Sion 2. Sınıf ve 10. Sınıf Velisi
Château Eğitim kurumu olarak vermiş olduğunuz hizmetten, gerek kayıt esnasında, gerekse kurs devamınca güler yüzlü ve samimi davranışlarınızdan çok etkilendim. Oğlum kursta mutlu ve okulunda başarılı oldu. Önümüzdeki dönemde de Château’ya gelmekte ısrarcı. Sizlere teşekkür ederim. Başarılı eğitim faaliyetlerinizin devamını gönülden diliyorum.
Tayral Tutumlu Notre Dame de Sion 9. Sınıf Velisi
Kızımız İrem, Sainte Pulchérie 9. sınıf öğrencisi. Aynı zamanda Château’da Fransızca takviye eğitimine devam ediyor.
İrem’in Sainte Pulchérie’de aldığı üst düzey fransızca eğitimiyle birlikte gramer ve kelime yapısını daha da geliştirmek adına Château Eğitim’e ulaştık.
Her seviyeye uygun kaliteli ve öğrenciye özgün eğitim içtiklerinin sunulduğu bir eğitim anlayışları olduğunu gözlemledik. Açıkçası uzaktan eğitim sürecinde İrem’e ilgi, yaklaşım, koç desteği, ders içerikleri, yapılamayan ders saatlerinin telafisi, öğrencinin gelişim takiplerinin yapılması bizim beklentimizin çok çok üstündeydi.
İrem, 9. sınıftan 10. sınıfa geçerken B2 düzeyinde okuma, yazma, konuşma ve dinleme noktasında üst seviye becerisine sahipse, bu başarının büyük kısmı Château Eğitim’e borçluyuz diyebiliriz.
Bütün kurum çalışanlarına, İrem’de çok emekleri olan özellikle Selin Öğretmen, Burcu Öğretmen, Umur öğretmen, Bersu öğretmen ile psikoloji desteği veren Azra Hanım ve Merve Hanım’a teşekkürlerimizle.
Arda - Berna Doğanay Sainte Pulchérie 9. Sınıf Velisi
Château ekibi ile oğlum Arda’nın 10. Sınıf serüveni sırasında tanıştık. Oldukça profesyonel bir ekiple ilk dönem teşekkür alan oğlum ikinci dönemi takdirle tamamladı. Hem psikolojik hem akademik olarak ayrıca dostça destek olup yanımızda olan tüm ekibe teşekkür ederiz, sayelerinde rahat bir okul yılını tamamladık. Hedeflerimiz bu yıl daha da yüksek : Château’dan destek almaya devam edeceğiz. Özellikle her soruma anında dönen, bana ve Arda’ya bu süreçte çok destek olan Burcu Hanım’a ayrıca çok teşekkür ederim. Tanıdıklarıma da güvenle tavsiye ediyorum tüm ekibe sevgi ve saygılarımla keyifli bir yaz dilerim.
Gizem Hanım ile Nil Hanım’a her türlü desteği ve tüm eğitmenlerine emekleri için çok teşekkür ederiz.``
Gaye Özbal Saint Michel 10. Sınıf Velisi
Kızım Fransız Kolej öğrencisi, 9.sınıftan itibaren Château Eğitim ile çalışmaya başladı. Hocaları ve eğitimi ile çok kaliteli bir kurum. Hocalar samimi ve işinin ehli insanlar. Gönül rahatlığı ile gidilebilecek bir yer. Bütün ekibe özverili çalışmalarından ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Songül Derman Notre Dame De Sion 10.Sınıf Velisi
Çok sevgili Château Ailesi;
Yüksek tempolu olmasına rağmen sevgi ve ilgi dolu eğitim anlayışınız sayesinde nasıl geçtiğini anlamadan güzel bir eğitim yılını beraberce tamamladık. Yakın ilgi ile verilen öğretimin yanında duygusal ve mental desteğiniz çok kıymetli…Emek veren herkese kucak dolusu sevgiler.
Verda Sanrı Notre Dame De Sion 9.Sınıf Velisi
Château ile bize kalırsa geç tanıştık keşke daha önce tanışsaydık.
Kurucusu Ecem Hanım ile ilk iletişime geçtiğimizde bize güven verdi. İnanılmaz güzel takip sistemleri, öğrenciyi iyi bir şekilde tanıyarak planlı olarak çalışma sistemleri var.
Oğlumuzun böyle bir kurumdan eğitim almış olmasından memnunuz.
Çevreme güvenle tavsiye ediyorum.
Hayal Sarıçam Galatasaray Lisesi Hazırlık Sınıfı Velisi
Château Eğitim ile öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Her anlamda son derece profesyonel ve işini severek yapan insanlarla dolu bir eğitim kurumu. En sıkıntılı olduğunuz dersiniz bir anda en başarılı ve en sevdiğiniz dersiniz olabiliyor. Sadece ders takviyesi değil psikolojik olarak da düzenli destek veriliyor.
Gamze Kılnamaz Saint Michel 9.Sınıf Velisi
``İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde, sınavlara girmek dışında hiç okula gitmeden geçen 10. Sınıf maratonunda tüm Château Ailesinin desteğini hep yanımızda hissettik. Hiç olmazsa kursa yüz yüze katılsın, biraz motivasyon olsun diye bu yönde tercih yapmamıza rağmen bir süre sonra şartlar gereği gene online eğitime dönüş yapmak zorunda kaldık. Ancak her iki durumda da verimli bir sene geçirdik. Veli olarak dersleri ile ilgili aldığımız detaylı geri bildirimler derslerdeki gelişimlerini takip edebilmemiz için oldukça aydınlatıcı oldu. Oğlumuzla gerçekleşen deşarj görüşmeleri kendisine ışık tuttu.

Gizem Hanım ile Nil Hanım’a her türlü desteği ve tüm eğitmenlerine emekleri için çok teşekkür ederiz.``

Elif Yelda Dürüşken Saint Benoit 11. Sınıf Velisi
``Château ile yolumuz bu sene kesişti. Kızım İpek, Galatasaray İç Sınavına daha iyi hazırlanmak için takviye dersler almak istiyordu, arkadaşlarından adını sık sık duyduğu Château’nun internet sitesine baktığımızda İç Sınav Hazırlık dersleri verdiğini de gördük ve kaydımızı yaptırdık. Pandemi koşulları sebebiyle derslerinin büyük bir çoğunluğunu online olarak almış olmasına rağmen dersler son derece verimli ve faydalı geçti. Özellikle Emre Hocamızın İpek’in ekstra sorularına fazlasıyla zaman ayırması bizi son derece memnun etti. Hocaları, tüm bu süreç boyunca İpek’e oldukça destek oldular. Destek, özveri ve çalışmanın sonucunu dün açıklanan sonuçlarda gördük, kızım istediği bölümü 1. asil olarak kazandı. Üniversiteye hazırlık sürecinde dersaneye gitmemiş veya herhangi özel bir ders almamış olmasına rağmen burada almış olduğu matematik ve Fransızca dersleri de YKS sınavında kendisine oldukça faydalı oldu. Geleceğini belirleyen en önemli aşamalardan biri olan bu sınavlarda yaptığınız katkı ve emekleriniz için tüm Château Cadde ailesine çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle``
Sevil Aydemir NDS 12. Sınıf Velisi
``Château Eğitim'in oğlumun eğitim hayatındaki yeri çok özel ve değerlidir. Château Eğıtim, oğlumun Fransızcayı hiç bilmeden başladığı okuluna ve derslerine kolay adapte olmasında en büyük destekçisi oldu. Başta Ecem Hocamız ve oğlumun en büyük destekçisi Egemen Hocamıza minnettarız. Değerli öğretmenlerimiz oğlumun aynı zamanda yol göstericileri ve kılavuzları. Oğlum Château'daki düzenli derslerine 4 yıldır devam ediyor. Son sınıfta da en büyük destekçimiz Château Eğitim olacak. Bizlere her konuda destek oldukları için tüm Château ekibine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Sevgi ve saygılarımla``
Yasemin Doğan Saint Michel 11.Sınıf Velisi
``Oğlum, 2018 yılı Ağustos ayından bu yana, tavsiye üzerine tanıştığımız Château Eğitim Kurumları’na devam ediyor. 3 yıldır beklentimin üzerinde bir profesyonellik göstererek devam eden eğitim sürecinde karşılaştığımız tüm öğretmenler son derece ilgili ve pozitifti. Sadece ders anlatma konusunda değil tüm yönleriyle koçluk hizmeti verdikleri için hiç başka bir kurum ya da öğretmen arayışına girme ihtiyacı duymadık. Kurumun işini gerçekten ciddiyetle ve disiplinle yürüten ve sürekli gelişim gösteren yöneticilerine ve her daim ulaşılabilir ve yapıcı olan öğretmenlerine ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz.``
Banu Sarhanlı NDS 12. Sınıf Velisi
``Château ile birlikteliğimiz geçen yıl pandeminin başlaması ve uzaktan eğitime geçilmesi ile başladı. Ankara’da bulunduğumuz için hem temel dersler hem de bu derslerin Fransızca olarak öğretilmesi anlamında Frankofon okullara destek verebilecek imkan ne yazık ki Ankara’da yok ve bu amaçla epey araştırmamız sonucunda Château ile birlikte çalışma kararı aldık. Eğitmen kadrosunun genç ve donanımlı profile sahip olması oğlum ile empati kurmaları ve hızla iletişim oluşturmaları, birebir ders alma imkanı, tekrarlar, verilen ödevlerin kalitesi, ödevlerin takibi ve haftalık olarak durumun veli ile paylaşılacak platform sunmaları, öğrencinin okul performansının da takından takibi ve hatta psikolojik destek olarak haftalık sohbet programları son derece katma değerli ve verimliydi, bize destek veren tüm Château eğitmenleri ile idari kadroya çok teşekkür ederiz.``
Sinem Çilligöl Ankara Tevfik Fikret 9. sınıf Velisi
``Bizim için Château sadece eğitim kurumu değil ailemiz gibi. Kurumda 2.yılımızı bitirdik. Daha da uzun yıllar devam etmeyi diliyoruz. Her şeyden önce veli ve öğrenciyle çok sağlam temel ve bağlar oluşturan eşsiz bir kurum. Öyle ki her bir öğrencisinin takibini tek tek atlamadan sevgiyle özveri ve dikkatle yapıyorlar. İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki tanışmışız sizlerle. Daha nice birlikte mutlu yıllarımız olsun. Her şey için çok teşekkür ederiz.``
Pınar Daşargöl Galatasaray Ortaokulu 7. Sınıf Velisi
``Özellikle her öğrenci ile birebir ilgilenip öğrencinin ders başına düşen performansı ile işgili her defasında detaylı geribildirim vermeniz çok güzel ve faydalı.
Çok iyi yapılandırılmış bir form üzerinden hem derse katılımı hem ödev performansını objektif olarak değerlendirmeniz ve bunu bizle paylaşmanız bence çok kıymetli. Ayrıca öğretmenlerinizin öğrencilerle etkileşimi ve onların motivasyonunu yüksek tutabilmeleri de çok çok önemliydi
Bu da çok iyi bir kadro ile çalıştığınızın göstergesi diye düşünüyorum.
Eğitim içeriğini ve programını da öğrenci nin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlediğiniz için de ayrıca size teşekkür etmek isterim``
Dilek Kitapçıoğlu Saint Joseph 11. Sınıf Velisi
``9.sınıftan itibaren oğlum için hem ders desteği hem de kariyer planlaması için yol gösterici olan muhteşem kurum ne kadar teşekkür etsek az ...Gizem Hanım çocukları o kadar iyi analiz etmiş durumdaki neye ihtiyaçları var nokta atış sağlıyorlar ve öğrenciye birey olduğunu hiç unutturmuyorlar.
Eğitimcilerin hepsi çocuklar için rol model olacak kadar iyi bir kariyere sahip özenle seçilmiş kişiler.. Tekrar tekrar teşekkürler.``
Yeşim Özcan NDS 11. Sınıf Velisi
``Hazırlıkta başladık 4 yıl nasıl geçti anlamadık!! Özellikle çocuklarımızın çok sıkıntı yaşadığı Pandemi döneminde yaşanan olumsuzlukların öğrenciye yansımasını minimuma indirgemek,meslek seçimi- geleceğin planlanmasında kişinin kendini ve yeteneklerini tanıması, online derslerin verimliliğini artırma çabaları(özellikle abla- kardeş samimiyeti),sorunlarla başa çıkma tecrübe paylaşımı ancak Aile olma duygusuyla yaşanabilen ortak paylaşımlardır.Bütün bunlar ve tabi ki akademik destek için başta Ecem Hanım ve Ceyda Hanım olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.Bu yıl da beraberiz.Sevgiler….``
Sevgi Salihoğlu NDS 11. Sınıf Velisi
``Oğlumun sıfır Fransızca ile başladığı üniversite serüveninde ilgi ve destekleri sayesinde hem Fransızcayı sevdi hem de eksiklerini tamamlama şansı oldu. Önümüzdeki dönem için de kursumuza devam edeceğiz. Öğretmenlerimiz çok içten, samimi ve özverililer. Programlarımızı titizlikle takip eden ve ayarlayan Gizem Hanım’a da ayrıca teşekkürler🙏``
Aylin Hanım Yeditepe Üniversitesi Öğrenci Velisi
``Château Eğitim kızım ve benim için çok kıymetli. İki yıllık süreçte verdikleri GSÜ İç Sınav Eğitiminin tüm aşamalarını son derece profesyonel bir şekilde yönettiler. Başlangıçta yüz yüze eğitim son derece verimliydi. Hayatımıza pat diye giren pandemi döneminde online eğitime geçişte olağanüstü bir hızla uyum gösterip (sanki daha önce tecrübe etmiş gibi) kızımın eğitiminde hiçbir kesinti oluşmadan devam ettiler.
Düzenli olarak bilgilendirme seminerleri düzenlediler. Uygulanan deşarj seansları ile kızıma bolca moral ve motivasyon katıp, aynı zamanda sınav kaygılarını dengelemesini sağladı.
Ceyda Hocama minnettarız….Bu süreçte onunla karşılaşmayı büyük bir şans olarak nitelendiriyorum. Kızımla sadece akademik olarak değil aynı zamanda mental olarak da çok ama çok ilgilendi, onu anladı, dinledi, arkadaşı oldu ama hocası olarak ta ağırlığını koydu, benim hayranlık duyduğum bir bağ kurdu.
Sonuç ne olur bilemiyorum ama doğru adreste olduğumuzu çok iyi biliyorum.
Yine olsa yine Château Eğitime' gelirdim!
Ecem Hanım' a, Ceyda Hoca, Burcu Hoca ve Merve Hoca’ya çok ama çok teşekkür ediyorum.``
Cemile Uzgören Pierre Loti, GSÜ İç Sınav Öğrenci Velisi
``Château ile tanışmamız pandeminin en zorlu dönemlerinden birine denk geldi; 2020 yılının Kasım ayıydı. Öğrenim hayatına başladığından beri kızımda gözlediğim, öğretmeni ne kadar arkadaşça yaklaşırsa, kızımın o oranda başarılı olduğu idi. Château bu anlamda bizim için çok farklı ve tam da bir önceki cümlede tanımladığım gibi bir deneyim oldu.
Kızım Château’dan ders almaya başladığında, tüm öğretmenleriyle ilgili geri bildirimleri aynıydı: “Hepsi genç oldukları için beni çok iyi anlıyorlar”. Bu geri bildirimden sonra, kızımın iyi bir performans göstereceğine, bunu okuldaki notlarına yansıtacağına emin oldum -ki öyle de oldu. Hem sözlü hem yazılı iletişimde öğretmenleri hep samimi oldular, her zaman motive ettiler. Okuldaki öğretmenlerinden de kızımın ders performansına ilişkin olumlu geri bildirimler aldık.
Bir velinin arayacağı her detay ders bazlı geri bildirim sistemlerinde vardı. Zaman zaman kızımda aksayan noktalar oldu-ki bu doğal; bunların iletişimi bile olumlu bir dil ile yapıldı. Bu o kadar önemli ki.

Bu vesileyle kızıma katkıları için Château’ya, tüm öğretmenlerine çok teşekkür ederim.``

Tuba Börü SM 10. Sınıf Velisi
``And Ege birinci dönem tamamen kendi çabası ile ortalama bir performans sergiledi. Ancak takıldığı noktalarda ailemizde ve yakın çevremizde Fransızca bilen danışabileceği kimse olmadığı için ve hazırlık sonrasında lise yılları için dilbilgisinin oturmuş olması gerektiği bilinciyle bir yardım arayışı sürecine girdik. Bu sırada oğlumun ilkokuldan itibaren birlikte okuduğu ve lisede de aynı okulu paylaştığı bir arkadaşından Château hakkında olumlu duyumlar aldık. Château ile tanışma ve başlama serüvenimiz böyle gelişti. Her ne kadar tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle dersler yüz yüze olamasa da süreçten memnun kaldık. İyi bir üniversite için dile ve derslere hakim olarak not ortalamasını yüksek olması gerektiği bilinciyle yolumuza Château ile devam etme kararı aldık``
Esin Kalkan Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Château Eğitim ile kızımın lise serüveninin ilk haftasında tanıştık. Disiplinli ve programlı bir eğitim ile ne kadar isabetli bir karar verdiğimizin her zaman farkında olduk. Eğitmenlerinin sevecenliği ve üstün başarıları sayesinde ders alıyormuşum psikolojisinde değil de bilgiler adeta eğlenerek dikte edildi. Sayelerinde kızımda bu başarıyı üst düzeyde gördük. Yaşadığımız olağanüstü süreçte de gerek rehberlik motivasyonuyla gerekse eğitmenlerinin gayretleriyle yüzyüze eğitim görüyormuş gibi faydalı ve çoook eğlenceli zamanlar geçirdiler. Odadan gülme seslerini duymak beni her daim mutlu etti ve doğru yerde olduğumuzdan bir kez daha emin oldum... Bütün Château ailesinin üyelerine tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız... Nice güzel başarılara.``
Elif Makas Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Oğlum, 2018 yılı Ağustos ayından bu yana, tavsiye üzerine tanıştığımız Château Eğitim Kurumları’na devam ediyor. 2 yıldır beklentimin üzerinde ve hiç azalmayan bir ilgi, alaka ve profesyonellik göstererek devam eden eğitim süreci, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde online eğitime olan çok hızlı ve başarılı geçiş ve sunulan koçluk hizmeti ile memnuniyetimizi bir kat daha arttırdı. Başta Ecem hanım olmak üzere tüm öğretmenlere son derece ilgili, olumlu, yönlendirici ve profesyonel yaklaşımlarının yanı sıra işlerini bu ciddiyetle yaptıkları ve kendilerini sürekli geliştirdikleri için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.``
Banu Sarhanlı Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Château ile ilk tanışmamız sosyal medya aracılığıyla yaklaşık 2,5 sene önce oldu. Fransızca gibi zorlu bir dili öğretmenlerimizin eğitimi dinamik bir sistemle devam ettirmesinin meyvelerini, hem ders notlarında hem de delf yazılı/sözlü sınavlarında fazlasıyla aldık. Okuldaki fransız hocalarının takdirlerini almak da oğlum için ayrıca önemli bir gurur kaynağı oldu. Pandemi döneminde ise okulun eksikliğini bize daha sürecin en başından itibaren hiç hissettirmeden hem de evde fazlasıyla bunalmış oğlumu derse ilgisini sohbet/oyun/ eğitim üçlüsü ile profesyonelce çekmiş olmalarından ötürü ayrıca minnettarım.``
Şule Şengüler Galatasaray Ortaokulu 5. Sınıf Velisi
``Kızım Fransız Lisesi'nde hazırlık sınıfını destek almadan tamamlamıştı. Ancak bilim derslerinde Fransızca olması nedeniyle 9. sınıfta arayışlara girmiştik. Châteu'yu inceleyince çok güvenilir, öğrencilerin sevdiği bir yer olduğunu farkettim. Bu yıl katıldığı süre boyunca kızım da buradan aldığı destekten çok memnun kaldı. Gizem Hanım ve öğretmenlerinin ders anlatımları, yönlendirmeleri ile başarısı arttı, kendine güveni geldi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.``
İlknur Ekmen Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Çocuğumun eğitimi için desteğe ihtiyacı olduğu için, yakın arkadaşımdan duyduğum Château Eğitim Kurumları’na gittik. Öğretmenlerin çabalarını, motivasyon için uğraştıklarını gördükten sonra iyi ki başlamış çocuğumuz dedik. Yönetimin sadece eğitim öğretime değil insancıl yaklaşıma da çok önem verdiğini gördük. Hocalarının sohbetleri, davranışları çocuğumun hayatına hep olumlu katkılar yapmıştır. Benim için öğretmenlerin hem tecrübeli hem de genç olmaları, gençlerin yaşlarına inebilmeleri, anlaşabilmeleri, aynı dili konuşmaları çok önemli bir kriterdir. Her şey icin çok tesekkür ediyoruz.``
Nazan Avkovan Saint Michel 12. Sınıf Velisi
``Tam da pandemi yasakları öncesinde tanıştık Château ile. Tek bir deneme dersini yüzyüze alabildi oğlum. Sonrasında yasaklar başlayınca eğitimin bilgisayar üzerinden yapılacak olması beni biraz endişelendirdi açıkçası. Ancak ilerleyen süreçte eğitmenlerin uzaktan da olsa bire bir yaklaşımları başta oğlumun sonrasında da tabii ki benim içimi rahatlattı. Bu süreçte oğlumun eğitimine katkısı olduğuna inandığım kurumunuzla ileriki zamanlarda da tekrar beraber olmayı isterim. Tüm kadronuza bu zor koşullarda bizlere yardımcı oldukları için teşekkür ederim.``
Elif Yelda Dürüşken Sanint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Château’dan aldığımız derslerin veriminden çok memnun kaldık. Takviye almadığımız derslerde dahi göstermiş olduğunuz ilgi, takip ve destek için de ayrıca teşekkür ederim. Düzenli geri bildirimler ve sıcak yakın ilginiz için sizleri tebrik ederim. Sevgiler``
Petek Kardaş Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Kızımın C1 belgesi almasında ayrıca Fransa için eğitim danışmanlığı ve okul derslerinde her istediğimizde programlı veya programsız bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız!``
Şükran Ülgen Notre Dame de Sion 12. Sınıf Velisi
``Galatasaray Ortaokulu 7. sınıfta okuyan oğlum Çınar’ın Château’ya başlaması Fransızca dersindeki gelişimine çok büyük katkı sağladı. Her ders sonrası yapılan bilgilendirmeler takibimizi kolaylaştırdığı gibi bizlere yol gösterdi. Pozitif tutumları, profesyonel eğitim anlayışları ve akademik başarımızdaki destekleri için tüm Château ailesine teşekkür ederiz.``
Pelin Adriyatik Galatasaray Ortaokulu 7. Sınıf Velisi
``Sayın Château Yönetici ve Eğitmenlerinin iki yıldan fazla bir süredir özverili çalışmaları sonucu gerek okul başarısında, gerekse Fransızcanın gelişiminde fevkalade önemli katkı sağladığını bizzat gördük. Özellikle teknik ve taktik çalışmaların kısa sürede sonuç vermeye başlaması bizi hem umutlandırdı, hem de çalışma şevkinin artmasına yardımcı oldu. Mezuniyete kadar geçen bu verimli çalışma dönemi için tüm arkadaşlara içten teşekkür ederiz.``
Hamdi Say Notre Dame de Sion 12. Sınıf Velisi
``Sevgili Château ailesi kızımın ilk size ne kadar endişe ile gelip sizden harika bir motivasyonla çıktığı günü hatırlıyorum. Her aradığımda ulaşabildiğim sadece eğitim anlamında değil her anlamda donanımı olan güzel bir eğitim öğretim kurumu olarak size çok teşekkür ederim. Öğretmenleriniz çok ilgili ve sevecen kızım kendini orada çok mutlu ve güvende hissediyor başarılar nice çocuklara dokunmanız dileğiyle sevgiler🙏``
Yeşim Çiftçi Saint Benoît Hazırlık Velisi
``Château Eğitim Kadrosu ile ikinci yılımız. Oğlum hazırlık sınıfında bütünlemeye kalınca yazın kısa sürede tecrübeli ekibiniz sayesinde sınavda başarılı olarak 9.sınıfa geçti. Ders çalışmaktan çok dinleyerek öğrenebilen bir yapıya sahip olduğundan sizinle devam kararı aldık. Oğlumun ekibinizle olan iletişimi ve paylaşımı ile sizin takibiniz sayesinde yüküm hafiflemiş oldu. Teşekkürler Château Ailesi🙏🏻``
Güler Yıldız Notre Dame de Sion 9. Sınıf Velisi
``Château Dershanesinin desteğinden Melissa çok faydalandı.Derslerinde hem de özgüveninde inanılmaz bir artış yaşadı. Geribildirimleriniz ve sıkı takibinize bizleri de dahil ettiğinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Château eğitimden ve öğretmenlerinin emeğinden çok memnunuz.İyi ki varsınız ☺️🙏``
Seval Güven Galatasaray Lisesi 9. Sınıf Velisi
``Oğlumun Fransızca eğitimine destek amaçlı Château Eğitim Kurumlarına başvurduk. Kısa bir dönem beraber çalışmamıza rağmen yabancı dil konusunda çok iyi bir yol katettik. Ticari bir kurum hassasiyetinden çok öte bir bakış açısı ile karşılaşmak beni çok mutlu etti. Ecem Hanım nezlinde Château ailesine ve öğretmenimiz Selin Hanım’a yapıcı, geliştirici ve dürüst yaklaşımları için teşekkür ederim.``
Ebru Ünsal Notre Dame de Sion Hazırlık Velisi
``Château ile 2020 yılı başında tanıştık. Öğrencisi ile yakından ilgilenen ve ciddiyetle eğitim veren bir eğitim kuruluşu. Oğlumun Fransızca dili ve dersinde epey gelişme kaydedildi. Özellikle son derslerde konuşma ve pratik çalışmalar yapılması oğlumun kendisine güvenini arttırdı. Keşke daha önce Château ile tanışmış olsaydık.``
Tamer Algül Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Château ile bir tavsiye uzerine kızım Defne’nin Hazırlık Sınıfı'nda ihtiyaç duyması sebebiyle tanıştık. İyi ki de tanıştık, çünkü olumlu etkisi notlara yansıdığı gibi zevkle derslere gitmesi ve Fransizca'yı sevmesi ile 1-2 ders sonrasında hemen yansıdı. Château’yu öne çıkaran en önemli fark, bence disiplinle sıcak ilişki kurma dengesini çok iyi sağlayabilme başarısıdır. Yönetim ekibinden Gizem Hanım ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.``
Zeynep Soylu Saint Benoît Hazırlık Velisi
``Kızım sizden 2 yıldan beri Matematik dersi almakta. Aldığı derslerden ve Ceyda Hocasından son derece memnun. Ayrıca hocasını ve sizleri, ortamınızı aile gibi görmekte. Ona katkınızın olduğunu ve çok ilgili olduğunuzu düşünüyorum.
Sizlerle yüz yüze tanışmasam da bir bağ kurduğumu düşünüyorum. Herşey için çok teşekkürler ediyorum. Sevgilerimle``
Sumru Özenç Saint Michel 11. Sınıf Velisi
``Château Eğitim Kurumlarını tercih ederek ne kadar doğru bir tercihte bulunduğumuzu özellikle pandemi döneminde daha da iyi anladım. Uzaktan eğitimin ne kadar kaliteli ve verimli olunabileceğini hem kıymetli hem özverili akademik kadrosu gerek akademik gerek ekstra psikolojik destekleriyle gençlerimizin bu zorlu pandemi dönemini verimli geçirmelerini sağladıkları için tüm öğretmen ve yönetici kadrosuna en içten teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla``
Hermin Şirin Saint Benoît 11. Sınıf Velisi
``Kızım bu sene de Château’ya isteyerek ,severek ve hiç aksatmadan devam etti. Château öğretmenleri gençlerle arkadaş gibi. Onlarla çok iyi anlaşıyorlar.
Bu da onların severek bu işi yapmalarını sağlıyor. Bu yüzden başarı da geliyor doğal olarak. En çok ta her öğrencisini tek tek takip etmeleri onların eksiklerini belirleyip tamamlamalarını takdir ediyorum.
Yolunuz her daim açık olsun!
Teşekkür ederiz 💕``
Sibel Uçan Notre Dame de Sion 11. Sınıf Velisi
``Château ile çok sevdiğim bir dostumun referansı ile tanıştık, iyi ki de tanışmışız. Şimdi birlikte bir seneyi geçirdikten sonra, bu sefer de ben referans olmak isterim. Eğitim anlayışı, güler yüzlü ekibi, değerli geribildirimleri, modern ve kullanıcı dostu uygulamaları ile Château'dan biz çok memnun kaldık. Online eğitime çabucak adapte oldular, yaz okulu alternatifleri sundular, sene boyunca hep yanımızda oldular. Lisede de devam edeceğiz. Bu ekibe güveniyorum.``
Hayal Efendiler Saint Benoît Hazırlık Velisi
``Kızımın önce DALF C1 sınavına ve daha sonra da GSÜ İç Sınavı’na hazırlanması sürecinde Chateâu Eğitim’den destek aldık. Chateâu ekibi son derece profesyonel ve bir o kadar da tatlı ve sevecen eğitim kadrosuyla , motive edici ve yol gösterici tavırları ve abla/ağabey ilgisiyle bu zor süreçte kızımın en büyük yardımcısı oldu. Pandemi başlayınca çok hızlı bir şekilde organize olarak online eğitime geçildi. Online eğitim de yüz yüze eğitim kadar başarılı bir şekilde uygulandı. Veli geri bildirim uygulaması da çok başarılıydı.
Emeği geçen tüm öğretmenlere ve Ecem Hanım'a çok teşekkür ederiz.``
Nurcan Özçuhacı Notre Dame de Sion 12. Sınıf Velisi
``Château’ya sosyal medya üzerinden ulaştım. Görüşmeler neticesinde kızım için faydalı olacağını düşünerek kayıt yaptırdım ve geçen süreç içinde ne kadar doğru karar verdiğimizi anladım. Gerek yöneticileri, gerek öğretmenleri ile işine son derece hakim, güven verici bir kurum. Hazırlık sürecinde hem eğitim desteği, hem de psikolojik destekle hep yanımızda oldular. Her zaman ulaşılabilir ve son derece organize hareket ettiler. Sağlam alt yapıları ile içinde bulunduğumuz olağanüstü durumda hızlıca aksiyon alarak çocukları da aynı hızda adapte edebildiler. Çocuğumuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz biribirinden güzel bu pırıl pırıl insanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yolunuz hep aydınlık olsun.``
Gülşen Çetin Neslin Değişen Sesi 8. Sınıf Velisi
``Oğlum Fransız Lisesi’ni kazandığında daha önceden Fransızca Dil Eğitimi almamış olması nedeniyle biraz endişe duymuştuk. Kolay adapte olması için Fransızca Eğitim veren kurumları araştırdık. Château Eğitim'i araştırmalarımız sonucu keşfettik. Oğlumuzun Château hayatı yaz kursu ile basladi. 9. Sınıfa çok daha hazırlıklı başladığını görunce Château’dan kopamadık. Oğlum Château’daki düzenli derslerine devam ediyor. Hiç bilmediğimiz Fransızca Eğitim alanında Château bizim kılavuzumuz, Ecem Hanım bizim koçumuz, yol göstericimiz. Öğretmenlerimizin hepsi profesyonel, bilgili ve hedef odaklı. Onlar sadece derslerle değil oğlumuzla da ilgililer. Katkı ve desteklerinden dolayı tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.``
Yasmin Doğan Saint Michel 10.Sınıf Velisi
``İsminizi, veli grubumuzda duymuştum bundan bir sene önce. Geçtiğimiz sonbaharda da, okul derslerine destek olsun diye kurumunuza başlamıştı oğlum. Meğer ne kadar isabetli bir zamanlama olmuş bu...

Salgın yüzünden sıradışı bir eğitim yılı oldu hepimiz için, fakat Château’nun yardımı, ilgisi ve rehberliği sayesinde uzaktan eğitimin dezavantajlarını çok yaşamadık biz. Her ders sonrası öğretmenler tarafından veliye gönderilen geribildirimler, “Nil Abla” tarafından sağlanan psikolojik takviye, Ecem Hanım tarafından organize edilen mesleki seminerler ve başımız ne zaman sıkışsa, Gizem Hanım ve Özgür Bey’in anlayışlı, şefkatli ve mantıklı tutumları bizi on ayda bu kuruma bağladı. İmkânlarımız el verdiğince de, oğlum devam etmek istiyor Château’ya.
Ekibin tüm üyelerine sonsuz teşekkürler...``

Kübra Çiğdem İnal Saint Michel 9. Sınıf Velisi
``Sizlerle bu yıl tanıştık. İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde başarıyla gerçekleştirdiğiniz online dersleriniz, oğluma hem birer öğretmen hem birer arkadaş olarak yaklaşıp onun motivasyonunu desteklediğiniz, tüm yıl boyunca yaptığınız geri bildirimlerle oğlumun durumunu yakından takip etmemi sağladığınız için sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişmiş.``
Gizem Öztaş Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Sizlerden pandemi sürecinde inanılmaz destek gördük. Hem psikolojik olarak hem derslerin devamlılığının sağlanması ve verim elde edilmesi anlamında Château’yu tek geçerim👏🏻Seneye tek bildiğimiz ve devam etmek istediğimiz adresimizsiniz.``
Aslı Erkan Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Hem öğretmenlerinizin ve yöneticilerinizin ilgisi hem de çocukların performanslarının takibi açısından biz çok memnunuz. Uzun yıllar beraberiz gibi görünüyor. Cidden içimiz rahat. Tüm ekibe sevgiler ve teşekkürlerimizle``
Esra Köprülü Saint Joseph 10. Sınıf Velisi
``Güleryüzlü ve ilgili öğretmenleriniz sayesinde kızım derslere keyifle devam etti ve kısa sürede Fransızcasını geliştirmesine katkınınız büyük. Başta Gizem hanım olmak üzere tüm ekibimize emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.``
Bengü Uzun Saint Benoît Hazırlık Velisi
``Biz Château Eğitimi Mart Ayı'nın başı gibi bulduk. İyi ki de bulmuşuz.
Uzaktan Eğitim'de oğluma verdiğiniz katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Okuldaki öğretmenleri bile toplantıda oğlumdaki değişimi sordular. İyi ki sizle kurumunuzla tanışmışız. Çok teşekkür ederim.``
Tuğba Dolgun Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Château ailesi ile bu sene tanıştık ve ilişkimizi bu Pandemi döneminde de sürdürdük, çünkü hem kızımdan aldığım geri dönüşler çok pozitifti hem de veli olarak ilgi ve alaka gerçekten beni de tatmin etti. Öğretmenlerin öğrenci ile ilgili açık yorumları, yönlendirmeleri çok isabetli. Şeffaflık her zaman olduğu gibi kazanıyor. Teşekkür ediyorum bu güzel aileye 🙏``
Dilek Polat Notre Dame de Sion 9. Sınıf Velisi
``Bir özel ders merkezinden çok daha fazlası, ders dışında öğrencilerin pedagojik gelişimleriyle, meslek seçimleriyle ilgili çalışmalarlada geleceklerine de yön verme konusunda destek veriyorlar.``
Bahar Özlem Erkmen Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Ecem Hanım'a, Ceyda Hanım'a ve Özlem Hoca'ya ne kadar teşekkür etsem azdır. Elif hazırlığa başlarken eyvah bu nasıl böyle gidecek derken sizle kendine düzen verdi. Tüm emekleriniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız.``
Başak Mehmetoğlu GS 10. Sınıf Velisi
``Verdiğiniz eğitimin ve uyguladığınız metodun, oğlumun sizden aldığı derslerde akademik anlamda bilgisini ve başarısını pekiştirmesi yanı sıra, kişilik olarak, kendi çalışma ve öğrenme düzenini geliştirmesinde, özgüvenini arttırmada katkısı olduğunu görüyorum.
Çok faydanızı gördüğünü belirtebilirim.
Saygılarımla.``
İskender İşçener Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Arayış içindeyken sizinle sosyal medya aracılığıyla tanışmıştık. İyi ki tanışmışız. Kızım derslerinize dahil olduktan sonra 8 senedir sevdiği Fransızcayı sizlerle daha da çok sevdi. Sizin sayenizde başardıkça özgüveni arttı. Covid-19 döneminde sadece akademik olarak değil verdiğiniz desteklerle tüm ailemizin yanındasınız. Herşey için çok teşekkür ederiz; iyi ki sizinle yollarımız kesişti.``
Özge Beyaz Yeni Nesil Ortaokul 6. Sınıf Velisi
``Bir yıldır Notre Dame de Sion’da okuyan oğlumun severek gittiği, başarısını arttırarak devam ettiği Château Ailesi’ne teşekkürler. Genç, dinamik kadrosuyla, ders takipleri ve geribildirimleri ile özellikle de ebeveynlerle geliştirici diaologları ve eğitimleri ile iyi ki tanıştık sizlerle.``
Sibel Uzun Notre Dame de Sion 9. Sınıf Velisi
``Elif’e 3 yıldır sağlamış olduğunuz desteğiniz ve emeğiniz için kurumunuza teşekkür ederiz. Bu süreçte yardımını esirgemeyen eğitmenlerinize de ayrıca teşekkür ederiz.``
Gülperi Zıllı Saint Benoît 11. Sınıf Velisi
“Kızım Ada için pratik yoldan hızla derslerine takviye oldu. Özel ders istemedi, eve hoca istemedi, eksiklerine destek için Château’yu tercih etti. Değişen ihtiyacına göre derslerini programladı. Abla-Abi sıcaklığında, zaman kaybetmeden, arkadaşlarıyla eğlenerek eksiklerini tamamladı. Her sınavdan önce Château’nun whatsapp destekli takibi, ek çalışması ve motivasyonu sayesinde benim de üstümden yük kalktı. Teşekkürler Château”
Berna Laçin Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“İki çocuğumuz Château'da eğitim aldı bu yıl. Her ikisi de farklı Fransız liselerinde okumalarına karşın eğitmenler konulara hakim. Okul dışı iyi bir takviye olanağı sağlıyor. Başarıyı arttırıyor. Kadro çok genç ve bu da belki gençlerin birbirleriyle iletişiminde pozitif rol oynamakta. Çocuklar kendilerini iyi hissediyorlar ve rahat ifade edebiliyorlar. Abla-abi ilişkisi. Yeri de çok merkez, okullarımızın yakınında rahat ulaşılabilir. Gelecek yıl da devam etmeyi planlıyoruz.”
Mine Özkan Notre Dame de Sion 10. ve Saint Benoît 10. Sınıf Velisi
“2 yıl önce Galatasaray Ortaokulu'nda okuyan oğlumun Fransızca derslerine takviye için tercih ettik Château'yu. Oğlum bu iki yılda inanılmaz bir ilerleme kaydetti ve fransızca derslerine olan ilgisi arttı. Bu durum okuldaki öğretmenlerinin de dikkatinden kaçmadı. Öyle ki Okullararası fransizca etkinliklerinde kendi okulunu başarıyla temsil etti. Oğlumuz Château ile birlikte Fransizca'ya kendi başına da nasıl çalışacağı konusunda bilinçlendi. Veli olarak, her dersten sonra çocuğumun performans durumu ve ilerleme kaydetmesi için gerekli tüm bilgilendirmeler yapıldı. Konusunda uzman eğitimcileri, profesyonel, sistemli, kurumsal eğitim anlayışlarıyla ve en etkili öğretim teknikleri ile Château İstanbul'da ki tüm Fransizca eğitim alan öğrenciler için başarıya gidilecek yolda kesinlikle tavsiye edebileceğim tek adres.”
Seza Arıca Galatasaray Lisesi 9. Sınıf Velisi
``İkiz oğullarım Robertove AntonioSaint Michelve SaintePulchérieLisesi Hazırlık Sınıfı’na 2014 yılında başladıklarında onlara genel anlamda tüm derslerinde yardımcı olacak bir kurum ararken CHATEAU ile karşılaştım. Ecem Hanım ile yaptığım ilk toplantıda doğru yerde olduğumu hemen anladım. Kendim de fransızekolünden olduğum için fazla detaycı, titiz ve beklentileri yüksek bir veli olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Châteauher anlamda tüm beklentilerimi karşıladı. Akademik olarak çocuklarım her okul dönemini üstün başarıyla tamamladılar. Châteauonlara dershaneden öte her sorunlarını paylaşacakları bir yuva oldu. Ecem Ablaları, Ceyda Ablaları ve Aybike Ablaları onları akademik olarak çok yükseğe taşıdılar ve onlarla hep gurur duydular. BaştaEcem Hanım olmak üzere tüm Château Ailesine sonsuz teşekkürler.``
Nathalie Sökmen Saint Michel & Sainte PulchérieVelisi, 2014-2018 Yılları Arası
``Lise dersleri fransızca olunca, bir de fransızcayı lise hazırlıkta öğrenince, Château Dershanesinin desteğinden kızım çok faydalandı. Sadece notları yükselmedi aynı zamanda dersleri daha çok sevmesini sağladı. Château ‘da öğrencilerin rahat edeceği, sıcak bir ortam var, iletişim çok iyi, kızım çok memnun kaldı.``
Dr Özlem Kaya Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Gerek öğrenci takibine verdiğiniz önem gerekse de öğrenciye olan pozitif yaklaşımınız hem veli hem de öğrenci açısından çok kıymetli. Birlikte geçirdiğimiz kısa süre içinde Ece' ye çok şey kattınız. Her şey için teşekkür ederiz.``
Zeynep Bars GSÜ İç Sınav Hazırlık Programı Velisi
“Château eğitim kurumu ile bu sene tanıştık. Öncelikle kızımın memnuniyetini görmek önemliydi benim için. Severek gitti derslerine. Öğretmenler de yönetim kadrosu da son derece profesyoneller. Sıcak, pozitif tutumlarıyla aynı zamanda disiplini elden bırakmadan öğrencilerine birer abla/ağabey duyarlılığı ile yol gösteriyorlar. Verilen eğitimin kalitesi üst düzey. Sonuçların adım adım takipçisi olmaları ve geribildirimlerle veliyi sürece dahil etmeleri bakımından da ayrıca memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.”
Sevinç Kepkep Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“Değerli Château Öğretmenlerimiz, bu senemiz derslerin sayıca çok ve sınavların zor olduğu bir sene oldu. Ben anne olarak çok heyecanlandım ve endişelendim. Öğrencimiz Alara'nın ise morali ise şaşılacak kadar iyiydi, çünkü Château’da öğretmenleriyle her istediğinde görüşebilmesi, ders programının saatlerini değiştirmekte yardım ve esneklik göstermeleri onu çok motive etti. Sınav ve ödevlere hazırlanırken önerileri, yanlış varsa düzeltmeleri eksik varsa tamamlamaları sınav projeleri ortaya koymaları. Ve devamında takip ve sorgulama yapmaları ve bir sonraki sınav için alt yapı hazırlamaları öğrencimizi başarıya götürdü. Çok şükür bu zor seneyi beklediğimizin üzerinde bir ortalamayla bitiriyoruz.

Sevgili öğretmenlerimiz; Hepinizin emeğine sağlık çok teşekkür ediyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız biz sizi çok seviyoruz hepinize v saygı duyuyoruz. Sizler Alara'ya hem öğretmen hem de ablalar oldunuz. Sonsuz teşekkürler. 🙏``

Esra Özarpacı Galatasaray Lisesi 11. Sınıf Velisi
``Gerek mesleki, gerekse sosyo-kültürel hayatta en büyük eksikliğini hissettiğim şey, ikinci hatta üçüncü bir lisanımın daha olmamasıdır. Bu nedenle kızımın eğitiminde, toplumsal algıların aksine en başta yabancı dil eğitimine ilgi gösteriyorum. Büşra henüz 10 yaşında, masa başında zaptedilmesi zor bir oyun çocuğu ama öğretmenimiz Tulu Hocamızın tecrübesi ve desteği ile hiç ama hiç sıkılmadan her hafta derslerine keyifle gitti ve onu can kulağı ile dinledi 🙂 Dahası Fransızca oyun oynayan iki iyi arkadaş bile oldular. Üstelik sadece haftalar sonra bile kendine olan güveni arttı ve evde sıkıștığımız anlarda bize ufak tercümeler bile yaptı 🙂 Kurum bu konuda oldukça tecrübeli, dahası çok disiplinli ve güvenerek küçük çocuğunuzu teslim edip kapıdan çıkıp gidebilirsiniz. İyi ki sizleri tanıdık. Tekrar görüşmek üzere :)``
Sevgili öğretmenlerimiz; Hepinizin emeğine sağlık çok teşekkür ediyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız biz sizi çok seviyoruz hepinize ve saygı duyuyoruz. Sizler Alara'ya hem öğretmen hem de ablalar oldunuz. Sonsuz teşekkürler. 🙏``
Dr. Seda Yıldırım Çocuk Hekimi, Châteaukids Programı Velisi
“Merhabalar. Château eğitim kurumları Şaşkınbakkal Şubesi ile mart ayında tanıştık. Saint Benoît Lisesinde hazırlık okuyan kızım Deniz Ülkü 2. dönemde çok zorlanmış ve notları hızla düşüş göstermişti. Bir arkadaşı sayesinde Gizem öğretmenle çalışmaya başladı ve çok kısa bir sürede hem derslerinde hem de özgüveninde inanılmaz bir artış yaşadı. Haftada iki gün ders almasına rağmen sınav dönemlerinde öğretmeni haftanın tüm günleri kursa gelmesini istedi ve zamanını ve emeğini seferber ederek gerekirse gece geç saatlere kadar çalıştırarak kızımın notlarını hızla yükseltti. Gizem öğretmenimiz Deniz’in güçlü ve zayıf yönlerini, nasıl motive edeceğini o kadar iyi ve doğru kavradı ki Deniz bu ağır programa koşarak katıldı. Ayrıca endişeli anne-babaya da her dersten sonra geri bildirim vererek bize yol gösterdi. Elinize, çabanıza sağlık. Ağustos’ta liseye hazırlıkta buluşup devamında uzun soluklu desteğinizle Deniz’in çok başarılı olacağına inancım tam. Binlerce teşekkür.”
Nazan Ülkü Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
“Oğlum, hazırlık sınıfında, Château ile çalışmaya başladı. Hazırlık sınıfında oluşan sağlam Fransızca temeli ile Lise 1. Sınıfta tüm derslerde zorlanmadan yüksek başarı elde etti. Château için her öğrenci özel ve tek, özellikle sınav öncesi dönemlerdeki yoğun takip, geribildirim ve motivasyonları ile sınavlara çok rahat hazırlandı. Tüm öğretmenlerimize destekleri için çok teşekkür ediyoruz.”
Gülnur Baykurt Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Sevgili Château’nun birbirinden tatlı, sıcak, deneyimli hocaları ile çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Bir o kadar profesyonel, bir o kadar içten, bir o kadar empatisi yüksek kalabilmeniz çok çarpıcı. Oğlum oldukça doyurucu akademik kazanımlarının yanında çok değerli ablalar abiler de kazandı sayenizde. Sizi ve tüm ekininizi tebrik ediyorum. Daha epey birlikte yol alacağız çünkü artık biliyoruz ki bir kez Château’lu olan, her zaman Château’lu kalıyor. İyi ki varsınız 🙏En içten sevgilerimizle``
Dr. Canan Sunay Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
“Ecem Hocama ve Berk'e emeği geçen bütün öğretmenlerine çok teşekkür ederim... Gösterdiğiniz ilgi, emek için, aktardığınız pozitif enerji için çok çok teşekkür ederim... İyi ki bu kurumla tanıştık 😊Gelecek yıl yine başarı ve umutları paylaşmak dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyor sevgilerimi gönderiyorum.”
Hülya Karamustafa Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Değerli Château Öğretmenlerimiz, Oğlum Batu 7 yaşında olup hiçbir Fransız okuluna gitmemesine rağmen iki senedir sizlerle eğitim görüyor. Şu anda hem Fransızca konuşuyor hem de Fransızca okuyup yazmaya başladı. Bu gelişimi bizi çok mutlu ediyor. Bu arada Buse Öğretmenimize ve sevgili Ecem Hanım’a da çok ama çok teşekkür ediyoruz. Artık bizim için bir aile oldunuz. Herhalde üniversiteye kadar sizinleyiz :)``
Dr. Serap Çetiner Châteaukids Programı Velisi
“Château eğitim her anlamda beklentimizin üzerinde bir eğitim sunmakla kalmadı, pedagojik yaklaşımı ve her biri kendi konusunda yetkin, mesleklerinin yüz akı öğretmenler ve yöneticilerle çalışma fırsatı da verdi. Fransızca gibi öğrenmesi diğerlerine görece zor bir dili arkadaş ortamındaymışçasına sevdirerek öğretten tüm ekibe kalpten teşekkür ederiz.”
Dr. İdil Vedia Evcimen Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
“Değerli Château Eğitim Yetkilileri, Okula destek programlarınız, yetkin öğretmenlerin öğrencilere arkadaşça yaklaşımı ile çok verimli olmaktadır. Gençlerimiz samimi bir ortamda kendilerinin sevildiğini hissederek ders tekrarı yapabilmektedir. Fransız okullarının müfredatına uygun şekilde yaptırılan çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz. Sevgiler”
İpek Alkanlı Saint Michel 10. Sınıf Velisi
Kızım Berfin’in motivasyon topladığı, severek gelip gülerek oynayarak pratik yaparak Fransızcasını pekiştirdiği o muhteşem kurum. Gizem Öğretmen ve Ayla Öğretmen’in güler yüzü, sabrı ve destekleri için minnettarım. Kızım onlar sayesinde zorlandığı Fransızca derslerinde artık zorlanmıyor. Derse geleceği günleri iple çekiyor. Biz de dert olan bu yükü omuzlarımızdan alan Château Eğitim’e teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Bu uzun yolda hep bizlerle olmanız dileğiyle. Sizi seviyoruz.
Sezin Bağrıyanık Özel Küçükprens İlköğretim Okulu 4.Sınıf Velisi
Château, eğitime bir bütün olarak yaklaşır. Akademik, koçluk ve geri bildirim anlamında iki yıldır mükemmel yardım aldığımız Ecem Hanım ve eğitimci kadrosuna çok teşekkür ederim. Château sorun çözer.”
Yeşim Mollaoğlu Notre Dame de Sion 11. Sınıf Velisi
``Château Eğitim kadrosu ile 3 yıldır beraberiz. Bizim için çok zorlu geçen hazırlık sınıfını atlatmamızda ve sonraki yıllarda oğlumun Fransızca da ilerlemesinde Ecem hanım ve diğer öğretmenlerimizin kimi zaman öğretmen, kimi zaman abla ve kimi zaman arkadaş olarak yaklaşımlarının ve bizlerle her daim iletişim kurmalarının büyük rolü oldu. Teşekkürler Châteaueğitim, teşekkürler Ecem Hanım ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize.``
Deniz Koç Saint Joseph 11. Sınıf Velisi
``Tüm yıl boyunca Yiğit'e son derece titizlikle ve özenle yaklaştığınız ve derslerine ilgisini arttırdığınız için sonsuz teşekkürler``
Elif Pekyener Galatasaray Lisesi 10. Sınıf Velisi
``Değerli yönetim ve deneyimli eğitim ekibi ile ögrenciye özel programlarıyla, en önemlisi de başarıyla yönetilen veli-ögrenci koordinasyonuyla ögrencilerini başarıya götüren bu ekibe ve Ecem Tezel’e çok teşekkürler``
Akçay Özcan Galatasaray Lisesi Mezunu 7 Senelik Öğrencimizin Velisi
``İlgisini sadece öğrencinin aldığı dersle sınırlı tutmayan, sınav takvimini takip ederek diğer derslerle ilgili de desteğini esirgemeyen güzel kadronuza çok teşekkür ederiz.``
Berna Yamak Galatasaray Lisesi 11. Sınıf Velisi
“Sizlerle iki yıldır beraberiz. Gerek derslerdeki gerekse bizlerle olan ilginiz için çok teşekkürler. Yağmur’daki ilerleme ve bunun getirdiği başarı sizlerin işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesi. İyi ki varsınız. Sizleri seviyoruz Château Ailesi”
Özlem Can Galatasaray 9. Sınıf Velisi
``Sevgili Château Ailesi, başarı odaklı bitmez tükenmez enerjiniz , hep daha iyiye olan açlığınız, kesintisiz ve özenli takibiniz, olumlu-olumsuz her duruma uygun hızlı ve aktif çözümleriniz için çok çok teşekkür ediyoruz.. Yol arkadaşımız olduğunuz için gerçekten şanslıyız, iyi ki varsınız ve bizimlesiniz.. Sevgiler``
Nilüfer Hatipoğlu Notre Dame de Sion 10. Sınıf Velisi
``Sizlere çok teşekkür ederim. Özellikle Lena Hocamıza. Hepiniz çok ilgili ve kibardınız. Çok hoş görülüydünüz. Eğitiminiz de çok iyiydi. Kızım da hepinizi çok sevdi. Tam bir yıldır her hafta sizdeydi .. Büşra’nın Fransızcasına çok katkınız oldu.``
Emine Obut Notre Dame de Sion Mezunu
``Galatasaray Lisesi Pasaj Hazırlık ve 9.sınıf branş destek çalışmalarınız sayesinde sorunsuz bir eğitim dönemini geride bıraktık. Abi ve Ablalarımızın eğitim ve moral destekleri, sürekli takip sistemi ve sınav dönemleri gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.``
Aygen Erman Galatasaray Lisesi 10. Sınıf Velisi
Sevgili Şato Ailesi, Fransız lisesinin eğitim sürecinde Fransızca dil ve branş derslerinde sağladığınız ek akademik çalışmalar bizler için çok değerliydi. Okul programlarını yakından takip ederek eş zamanlı yürüttüğünüz etüt programlarınız ve karışık ergenlik sürecini dikkate alan bireysel yaklaşımlarınızla kızımızın okul başarısısınaoldukça büyük katkı sağladınız ve dün gururla kızımızın mezuniyetini kutladık. Şatonun genç, güzel ve dinamik ekibine tüm emekleri için içtenlikle teşekkür ederiz! Sevgilerimizle``
Elif – Nedim – İrem Bayraktaroğlu Saint Benoît 12. Sınıf Velisi
``Öncelikle sizlerle karşılaştığım için çok memnunum. Her konuda, insanca ve çözümleyici bir anlayışla yaklaşımınız, kızımla ve benimle kurulan iletişimi güçlendirmiştir. Bu nedenle Châteaubizim için sadece bir kurs değil, her zaman merhaba diyerek girebileceğimiz bir yerdir 😊``
Olcay Erçöçen Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Lise de sayısal derslerin Fransızca olmasından dolayı ders takviyeleri için ChâteauEğimi tercih ettik. Fransızca ve sayısal derslerini çok yukarıya taşıdığını gördük. Abi abla sisteminde çok sıcak ve samimi ortamı sayesinde oğlum da çok severek derslere katıldı. Her şey için başta ChâteauEğitimin kurucusu Ecem Hanıma, Emre abimize ve ismini sayamadığım bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.``
Songül Kaya GS Lisesi 9. Sınıf Velisi
``Kızım Zeynep Su, bu yılın ikinci döneminde sizlerle birlikte çalışma fırsatı buldu. Bu kısa zaman dilimi içerisinde çok çabuk adapte oldu ve maksimum fayda sağladı. Sizlerin de cana yakın, samimi takipçi ve destekçi yaklaşımınız, ayrıca her birini özel özel hissettirmeniz çok kıymetliydi. Her şey için teşekkür ederim. Seneye görüşmek dileğiyle Sevgiler.💐``
Sibel Uçan Notre Damede Sion 10. Sınıf Velisi
``Hazırlık sınıfında okul programına destek amaçlı olarak Château’yutercih kararımızın haklılığını her zaman hissettik. Hem çalışma düzenini sağlaması hem de motivasyon açısından oğlumun üzerinde çok etkiniz oldu. Ayrıca sınav öncesi destek çalışma programları ile sınavlarına çok rahat hazırlandı. Buradaki sıcak ortamında öğrenciler üzerindeki etkisinden bahsetmeden geçemem. Sonsuz teşekkürler.``
Gökhan Gökçe Notre Damede Sion Hazırlık Sınıf Velisi
``Öğrencisinin her zaman yanında olan Châteauile tanıştığımız için çok mutluyuz. Güzel bir iletişim içinde, esnek öğretim saatleriyle ve her zaman yanımızda olduğunu hissettiren tutumuyla kızımı destekleyen tüm ekibinize içtenlikle teşekkürlerimi sunarım.``
Oya Tamtekin Aydın Saint Michel 10. Sınıf Velisi
``Öncelikle böyle güzel bir ekip kurduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim. Öğrenciyi sıkmadan arkadaşça çok yakından takip etmeniz başarılarını arttırmaları da çok yardımcı olduğuna inanıyorum. Sizlerin de başarılarınızın devamını dilerim. Yeni dönemde görüşmek üzere.``
Elif Sümer Saint Benoît 10. Sınıf Velisi
``Château ile ilgili görüşlerimiz gayet olumlu, ben kendi adıma şunu söyleyebilirim ki ben öğrenciye gösterilen ilgiden ve takipten çok memnun kaldım. Eğitimcileriniz bir öğretmenden öte ayni zamanda abilik ve ablalık yaptılar ki bence bu motivasyon açısından da çok önemliydi. Özellikle Ceyda hanımın detaylı geri bildirimleri için de çok teşekkür ediyorum.``
Burçak Işık Notre Damede Sion 10. Sınıf Velisi
``Gerçeği söylemek gerekirse genç, profesyonel ayrıca gayet motive bir ekip olduğunuzu düşünüyorum.. Bu özelliklerinizi yitirmeden üzerine yapacağınız pozitif eklemelerle daha da kökleşeceğinizi tahmin ediyorum. yarattığınız bu marka değerini arttırarak kalıcı olsun dilerim..``
Celal Ökten Saint Joseph 10. Sınıf Velisi
``12. sınıfta kızımın Galatasaray Üniversitesi iç sınavları için bire bir ders aldığı Château Eğitim Kurumlarından çok memnun kaldık. Hocaların gençlerle olan pedagojik iletişimi, disiplinleri, öğretme kabiliyetleri çok başarılıydı. Hiçbir sorun yaşamadan kızımın çok mutlu olarak gittiği ve çok fayda gördüğü bir eğitim kurumu oldu. Gönülden herkese tavsiye ederim.``
Zeynep Kuroğlu Sainte Pulchérie 12. Sınıf Velisi
``Benim için en önemlisi Naz’ın isteyerek ve severek gelmesiydi. Hocalarınız çok ilgilendi ve takip etti. Önümüzdeki yılda sizlerle olmaktan mutlu olacağız.``
Zeynep Atay SAJEV 10. Sınıf Velisi
Yeğenim Zeynep 6.sınıfa kadar NDS ortaokulunda okudu. Okulun evimize çok uzak bir noktaya taşınma kararı ile ayrılmak zorunda kaldık. Lise eğitimini İngilizce ağırlıklı eğitim veren İstek Fen Lisesi’nde aldı. Fransızca eğitimini dışardan destek almak için güvenilir, alanında iyi bir öğretmen bulmak için arayış içine girdik. Bu süreçte bir matematik öğretmen arkadaşım, öğrencisinin Château’yagittiğini veli ve öğrencisinin çok memnun kaldığını söyledi. Ben de yeğenim Zeynep’i ikna ederek deneme dersine getirdim. Zorla getirdiğim Zeynep, dersten çok mutlu çıktı. Yıl boyunca her cumartesi günü ,saat 10.30 dersini kaytarmadan geldik. Burcu Hocasını ve Château’yuçok sevdi. Ben de veli ve fizik öğretmeni olarak, kurumu çok ciddi ,aynı zamanda samimi ve içten buldum. Yeğenim Zeynep, öğretmenimiz sayesinde B2 sınavını başarı ile verdi. Her şey için çok teşekkür ederim.. Bir öğretmen ve bir veli gözü ile yürekten tebrik ediyorum sizleri..
Neslihan Altun DELF Programı Öğrencimizin Velisi / Fizik Öğretmeni
``Gizem Öğretmenimiz ile tanışmamız, oğlumuz Arda’nın öğrenim yaşamının gerçekten zor günlerinde, biraz da şansının yardımıyla geçen yıl oldu. Arda başarılı bir çocuktur ama Fransız okulunun hazırlık sınıfında yeterince düzenli çalışamadı, inanması zor ama 49 ile bütünlemeye kaldı, geçen bütün yaz, Gizem Öğretmen imiz; öncelikle aileden biri gibi, bir ablası gibi yakın ve içten ilgisiyle, titiz öğretmenliği ile, bir yasam koçu gibi ilgilenmesi sayesinde, Arda’nın düzenli olarak Fransızca çalışmasını ve bütünlemede 70 ile geçmesini sağladı. Bu başarı bizim için neredeyse imkansız gibi duruyordu ama Gizem Öğretmenimiz sayesinde başardık. Lise 1. sınıfta da Fransızca öğretmenliği , bilim dersleri ve yaşam koçluğu desteğini almaya severek isteyerek devam ettik. Gizem Öğretmenimize ve ekibine şükran borçluyuz... Sevgi ve Saygılarımızla``
Dr. Asuman Sevük ve Dr. Ahmet Refik Turgut Saint Benoit 9. Sınıf Velisi
``Öncelikle bu güzel ekibe çok teşekkür ediyorum. Kızımın bu yıl hazırlık senesi olması ve hiç Fransızca temeli olmaması nedeni ile endişeliydik. Châteauailesiyle ise okulun ilk haftası tanışmış olduk. Genç ekibi, profesyonel eğitim metotları ile kızım her dersten yüzü gülerek gelerek derste yaptıklarını büyük bir memnuniyetle anlattı. Biz ebeveynler olarak çocuklarımızı mutlu görmek her şey demek.

Çocuklarımızın yüzünde gülümseye sebep oldukları, Fransız Dili’ni en iyi şekilde öğrettiklerinden dolayı Châteauailesine tekrardan teşekkür ederim... İyi ki varsınız! Biz de lise bitene kadar ailenin bir ferdiyiz..``

Elif Makas Saint Benoît Hazırlık Sınıfı Velisi
``Değerli Château Ailesi Yaklaşık 3 yıldır beraberiz ve kendimizi evimizde hissettiğimiz çok güvenilir bir kurumsunuz . Fransız okullarında okumamamıza rağmen sayenizde Batu Fransızca okur yazar hale geldi . Şu an 8 yaşında ve Fransızca konuşabiliyor. Başta Sevgili Ecem Hanım’a , değerli Buse Öğretmenimize ve Ceyda Hocamıza teşekkürü borç biliriz iyi ki varsınız. Emeklerinize ve yüreğinize sağlık....Daha nice yıllara inşallah ...``
Dr. Serap Çetiner Châteaukids Programı Velisi
``Merhabalar, biz bu sene sayenizde derslerde hiç sorun yaşamadık. Çok istekli ve mutlu bir şekilde verdiğiniz eğitim ve ivme ile seneyi çok güzel bir şekilde bitirdik. 3 yaş büyük aynı okulu bitiren bir kızım daha var onda daha çok özel ders ile takviye yapmıştık. Bu sene Cansu da sizin eğitiminizi görünce keşke sizinle daha önce tanışsaydık diye düşündüm. Bütün hocalarımıza verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler...``
Çiğdem Yavuz Saint Benoît 9. Sınıf Velisi
``Galatasaray Ortaokulunda okuyan kızımıza eğitim yolculuğunda eşlik ettiğiniz ve seviyesinin gelişiminde katkıda bulunduğunuz İçin teşekkür ederim🙏

Alan bilgisine hakim kurumunuzda sizlerden destek gördüğümüz için, her konuda her an tam donanımlı doküman , arşiv ve internet ortamında da öğrenme ve tekrar sağlayan hizmetlerinizden de fayda sağladığımız İçin çok teşekkürler! Bu yolculukta her zaman birlikteyiz❤``

Banu Doğan Galatasaray Ortaokul 8. Sınıf Velisi
``9. sınıf için tüm Fransızca dersler için destek alabileceğimiz bir hoca arayışındayken, ChâteauEğitim ile tanıştık. Bu desteğin fazlası olarak motivasyon, disiplin, koçluk gibi çocuğumuza pek çok fayda sağlayan güzel bir sene geçirdik . Geçen yaz tatilini endişelerle geçirmişken bu sene içimiz daha rahat bir tatil dönemine giriyoruz. Teşekkürler Château Eğitim!``
Begüm Öner Saint Michel 9. Sınıf Velisi
``Çok başarılı, oldukça dinamik ve her zaman takipte olan ekibinizle ve değerli öğretmenlerinizle gayet verimli bir sene geçirdik. Veli takip sistemi ise bize bu süreçte oğlumuzun genel durumu ve başarı grafiği ile ilgili çok yardımcı oldu. Birlikte tamamladığımız eğitim yılındaki emekleriniz için çok teşekkür ederiz, önümüzdeki senelerde de tekrar görüşmek dileğiyle.``
Ebru Yalçınkılıç Saint Joseph 10. Sınıf Velisi
Château ile 10. Sınıf 2. dönem tanıştık ve keşke daha önce tanışsaymışız dedik. Ali Hoca sayesinde oğlum Fizik ve Kimya notlarını yükseltti ve her cumartesiyi iple çekti. Umuyorum 11.sınıfta da birlikteliğimiz devam eder. Sevgi ve Saygılarımla
Müphem Yaman Saint Benoit 10. Sınıf Velisi