DALF C1

DALF C1 sınavına hazırladığımız ve sınavı başarıyla geçip belgelerini almaya hak kazanan öğrencilerimiz
Doğa Tuncel

(SP)

Nisa Yazıcı

(SP)

Zeynep Behramki

(GSÜ)

Ali Güleryüz

(SM)

Karya Tütünçim

(SP)

Doğa Kastal

(NDS)

Emrecan Solak

(SJ)

Irmak Koç

(SB)

Zeki Aydın

(SJ)

Maya Ögelman

(NDS)

Aydın Şen

(NDS)

Berent Şencan

(NDS)

Nilay Türkmen

(SJ)

Doruk Memeoğlu

(NDS)

Taylan Sine

(NDS)

Efe Danış

(NDS)

Alp Özcan

(NDS)

Işıl Pınar Evcimen

(SB)

Derya Rumani

(SB)

Leyla Derin Aykut

(GSL)

Miray Makas

(SB)

Ayça Dündar

(SB)

Onat Özakçaylı

(NDS)

Alperen Özsunar

(GSL)

Ada Eşiz

(NDS)

Batuhan Arıca

(GSL)

Barış Akkovan

(SM)

Burak Tertipli

(GSL)

Can Tay

(NDS)

Cem Yalçınkılç

(SJ)

Damla Özçuhacı

(NDS)

Defne Baturalp

(NDS)

Eda Naz Gezer

(SJ)

Elvin Ülgen

(NDS)

Emir Oğruk

(NDS)

Eylül Demir

(SP)

Irmak Peker

(NDS)

Karia Arslanparçası

(GSL)

Leyla Öykü Etkin

(NDS)

Muratcan Ersoy

(NDS)

Peren Erol

(SJ)

Senem Durugönül

(NDS)

Serra Selçuk

(SP)

Tuna Süzgün

(NDS)

Yağmur Tuncel

(SP)

Can Köksal

(NDS)

Doğa Kastal

(NDS)

Sevan Dağlıyan

(SJ)

Alp Unan

(SJ)

Selin Obuz

(SJ)

Nil Soyaslan

(SJ)

Kumru Çandar

(French Int. Sch.)

Deniz Erişken

(NDS 11)

DELF B2

DELF B2 sınavına hazırladığımız ve sınavı başarıyla geçip belgelerini almaya hak kazanan öğrencilerimiz
Emre Taptil

(GSÜ)

Ali Yavuz

(SM)

Asya Tunç

(SB)

Sude Özgal

(SM)

Beril Yılmaz

(NDS)

Karya Tütünçim

(SP)

Mert Vural

(SAJEV)

Elif Veziroğlu

(ŞİŞLİ TER.)

İdil Keleş

(SB)

Arda Türkmen

(SB)

Irmak Koç

(SB)

Erim Kitapçıoğlu

(SB)

Uygar Arda

(SB)

Lalin Arsoy

(SM)

Ayça Dündar

(SB)

Miray Makas

(SB)

İrem Doğanay

(SP)

Defne Karadere

(SM)

Onat Özakçaylı

(NDS)

Irmak Pir

(SJ)

Alp Özcan

(NDS)

Aras Kitapçıoğlu

(SJ)

Cem Başar

(GSL)

Defne Öncüloğlu

(SB)

Derya Rumani

(SB)

Efe Güngör

(SB)

Ege Üçer

(SM)

Emine Nur Yaldız

(SB)

Eren Yıldız

(SJ)

İrem Muratoğlu

(SP)

Kerem Öztuna

(SB)

Kerem Tuskan

(NDS)

Nil Yurtoğlu

(GSL)

Öykü Bürün

(SB)

Tuna Gökalp

(SM)

Yiğit Özer

(SM)

Zeynep Uysal

(SB)

Nisan Pekkan

(NDS)

Doğa Kastal

(NDS)

Efe Danış

(NDS)

Emre Doruk Memeoğlu

(NDS)

Ahmet Ali Çiçek

(NDS)

Sarp Bulak

(SB)

Cem Polatkan

(NDS)

Taylan Sine

(NDS)

Nehir Koç

(SJ)

Nilay Türkmen

(SJ)

Cankat Yıldız

(NDS)

Ali Tekin

(NDS)

Yağmur Kıltaç

(SAJEV)

Leyla Kluznick

(GS)

Doğukan Demirkol

(SP)

Berkay Kurt

(SJ)

Deniz Şaylan

(SM)

Barkın Efendiler

(SB)

Ahmet Cem İren

(NDS)

Berkin Dal

(SP)

Boran Yaprak

(SAJEV)

Melis Soydaş

(SB)

Kenan Efe Baloğlu

(SB)

DELF B1

DELF B1 sınavına hazırladığımız ve sınavı başarıyla geçip belgelerini almaya hak kazanan öğrencilerimiz
Yasemin Yücel

(SAJEV)

Güneş Cenker Çelik

(SP)

Eda Türütoğlu

(SAJEV)

Özgür Ateş Sarıçam

(GS Haz.)

Elif Veziroğlu

(Şişli Terakki)

İpek Söyüncü

(SB)

DELF A2

DELF A2 sınavına hazırladığımız ve sınavı başarıyla geçip belgelerini almaya hak kazanan öğrencilerimiz
Begüm Maviş

(SB)

Kıvanç Şanlı

(SB)

Gizem Özbarut

(SM Prep)

Batu Çetiner

(Taş Mektep)

Selim Nuhoğlu

(Şişli Terraki)

Büşra Yeşinel

(TED Koleji)

Çağan Devrim Durmuş

(TED Halkalı)

DELF A1

DELF A1 sınavına hazırladığımız ve sınavı başarıyla geçip belgelerini almaya hak kazanan öğrencilerimiz
Derya Yazgan

(İstek Lisesi)

Seyit Efe Canbolat

(İstinye Anadolu Lisesi)