Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

yurt dışında eğitim lisans nasıl gidilir nasıl giderim eğitim danışmanlığı

Yurt dışı eğitim danışmanlığı, öğrencilerin yurt dışında bulunan eğitim merkezlerinde eğitim almaları için kurumu tanıtan, gerekli evrakların hazırlanmasını sağlayan ve bu evrakların sisteme yüklenmesinde yardımcı olan bir hizmettir.

Yurt Dışında Lisans Eğitimi Hazırlığı

Château Eğitim Kurumları olarak, yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetimizi, lisansını yurt dışında tamamamlamış, eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimlerini tamamlayarak bu alanlarda sertifika sahibi olan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmet Kapsamı

Peki görevlerimiz nelerdir?

  • Öğrencinin eğilimlerini, ilgi alanlarını ve isteklerini belirleyerek bu yönde doğru yönlendirmeler yapmak,
  • Okumak istediği bölüm ile ilgili üniversite tanıtımlarını yapmak, farklı üniversitelerin o bölüme yaklaşımlarını ve beklentilerini belirtmek,
  • Kurum ve kurumlar hakkında öğrenciye bilgi vermek,
  • Başvuru için gerekli belgelerin hazırlanmasında destek olmak (CV, motivasyon mektubu, sınav gerekliliği var ise sınav hakkında bilgi vermek…)

Belirli kurum ve bölümlerden mezun kişiler ile öğrencinin görüşmesini sağlamak, aklına takılan soruları o kurum ve bölümden mezun kişilere sormasını sağlamak.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığımızla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

Summary
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
Article Name
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
Description
Yurt dışına eğitim için neler yapmalı, nasıl gidebilirsiniz, nelere ihtiyacınız var? Yurt dışı eğitim danışmanlığı, eğitim koçluğu
Author
Publisher Name
ChâteauEğitim
Publisher Logo

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Open chat
WhatsApp iletişim